Zubejda Barbora Seidlová: Nejlepšího partnera pro sebe chce udělat ze sebe samé

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Barbora Seidlova
Zdroj: foto CNC: Marek Patek / CNC / Profimedia

Bylo jí pouze 15 let, když ztvárnila roli princezny Zubejdy v pohádce Lotrando a Zubejda. Dnes je Barboře Seidlové přes 40 let a vypadá stále stejně. Sama sebe vnímá jako „ezo“, miluje přírodu, děti zatím nechce a partnera nepotřebuje, protože chce nejlepšího partnera udělat ze sebe.

Většina herců a hereček se stěhuje do Prahy, aby měli přístup k lepším pracovním nabídkám. Barbora však jakékoliv stěhování odmítá.

„Jsem holka z Moravy, pocházím z Mikulova, a Brno mi vyhovuje. Mám tady zázemí, hrajeme tady i divadlo,“ vysvětluje, proč zůstala v Brně.

Jsem ezo

Sama sebe označuje za ezo, což je prý i důvod, proč ji režisérka Jitka Rudolfová obsadila do role ezo influencerky a celostní koučky Muriel v komedii Život pro samouky.

„Na balkóně pěstuju bylinky, ráda jezdím na chalupu, protože miluju přírodu. Můj životní styl je takový, že se snažím dělat věci, které mě baví, naplňují mě a vyvolávají ve mně radost,“ říká ke svému životu.

Dodává také, že nejí maso, což je prý důvod její štíhlé postavy. Ale spíše než vegetariánka je dokonce veganka, i když občas udělá výjimku.

„Krávy prožijí celý život v kotcích, jsou jim odebrána telata. Je to krutost nad krutost, kterou nechci podporovat. Neříkám, že nemám ráda sýry, ale pokud na ně někdy dostanu chuť, snažím se je vybrat z takových zdrojů, kde zvířata kvůli jejich produkci netrpí,“ řekla v rozhovoru pro server Novinky.

Do supermarketu moc nechodí a raději podporuje místní prodejce a pěstitele.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbora Seidlová (@barboraseidlova)

Téma dětí ji zatím neoslovilo

Když se vrátíme k filmu, tak influencerka Muriel má tři děti. Jak je na tom herečka v reálném životě? Naopak, protože herečka žádné děti nemá. Upřednostňuje prý samotu.

„Je krásné mít děti, ale stejně krásné je děti nemít. Myslím si, že kdyby se o tom mnohem více mluvilo, tak by to mohlo mnoha ženám pomoci,“ prozradila v rozhovoru pro server Extra.

Potřeba mít děti se u ní prý zatím neprojevila a není to téma, které by ji oslovovalo. V podstatě považuje téma „ženy a děti“ za masáž společnosti.

„My jsme pod vlivem médií a dogmat. Dost často děláme věci, o kterých nejsme přesvědčeni, zdali je chceme, ale děláme je, protože to dělají všichni. Všichni mají partnery, děti, všichni mají domy, byty, auto, ukazují své majetky. Tohle není v pořádku pro všechny,“ dodává usměvavá herečka.

Nejlepší partner sama sobě chci být já

Ze stejného důvodu nemá ani partnera, protože nemá potřebu se přizpůsobovat normám společnosti.

„Každý by se měl zeptat sám sebe, co je pro člověka důležité. Je pro mě důležité být v partnerství, anebo je důležité se věnovat sám sobě a dokázat si toho nejlepšího partnera udělat ze sebe, abych toho partnera pak nepoužívala, aby zaplnil jen můj prázdný prostor, ale mít ho proto, že s ním chci sdílet sám sebe? Vztahy, kdy se máme, protože se jen potřebujeme, jsou dávno přežitý,“ vysvětluje Barbora Seidlová, proč je stále sama.

Zdroje: Super, Extra, Novinky, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články