Zpočátku klidný rozchod Angie Mangombe a Josefa Kůrky se změnil v mediální bitvu o cenu za horšího rodiče

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Angie Mangombe Josef Kurka
Zdroj: Nextfoto

Influencerka Angie Mangombe a bývalý Muž roku Josef Kůrka se před svatbou rozešli. Prvotní vysvětlení obou naznačovalo, že se na všem dohodli a rozchod proběhl v klidu. Poté se ale Kůrka do své bývalé partnerky pustil, že se o syna nestará, a ta si to nenechala líbit. Od té doby se dá mezi těmito dvěma mluvit o mediální hádce.

„Vychovávala mě babička s dědou, máma mě měla v šestnácti. S tátou se rozvedli. A když přišlo na řízení, každý už měl svoji rodinu, proběhlo pár soudů a babička přišla s tím, že si mě vezme. Mám je jako rodiče, babičku a dědu,“ prozradil Kůrka během své účasti v reality show Survivor.

Chtěli úplnou rodinu

Mámu prý neviděl třináct let a táta mu zavolal, když se z médií dozvěděl, že čeká s Angie dítě. Sám měl proto jasno v tom, že chce pro své dítě úplnou rodinu.

To samé chtěla i Angie, když na svém instagramu před porodem uvedla, že také vyrůstala bez rodičů: „Jsme přesvědčeni o tom, že tomuhle pokladu dáme plnou rodinu a neskutečně moc lásky.“

Jeden čas to vypadalo na idylku, partneři přivítali syna Rafaela, a prý aby posilovali svůj vztah, tak často vyráželi na dovolenou bez něj.

Následovaly zásnuby a plánování svatby. Jenže právě svatba jako první napověděla, že ne všechno je úplně v pořádku.

Zpočátku to vypadalo na klidný rozchod

„Jsem k vám hodně otevřená, a tak si myslím, že vám tohle dlužím, a chtěla bych to říct ještě dřív, než se to k vám dostane z médií. Svatba se ruší, nebude. Časem k tomu určitě vydám nějaké prohlášení a popovídáme si o tom, ale teď se musím soustředit na jiné věci v životě,“ vydala Angie prohlášení na svém instagramu.

Následně zmizely všechny společné fotografie z profilů obou a sama Angie poté přiznala, že se s partnerem rozešli.

Angie vysvětlila, že musela být sobecká a myslet na sebe.

„Mohli jsme spolu zůstat a být na oko šťastná rodinka, ale uvnitř bych pomalu a tiše umírala. To prostě není můj případ! Jsem oheň, jsem živel a k sobě potřebuju někoho, kdo mě nechá být tím, kým jsem,“ vysvětlila, proč od Pepy odešla.

Ten poté v rozhovoru pro Televizi Nova uvedl: „Musíme být s Angie v pohodě. Máme spolu dítě. Budu se synem co nejvíce a budu se ho snažit co nejlépe vychovat.“

Mediální bitva o horšího rodiče

Jenže jak se o rozchodu začalo mluvit více a více, oba bývalí partneři přestali toho druhého šetřit a začali si řešit konflikty a křivdy přes média.

„Ji nebaví mít rodinu, co jsem pochopil. Nebaví ji žít s rodinou. Tohle jsem si z toho vzal a to se jen tak nezmění, třeba až jí bude 40 nebo 50, tak se nad tím zamyslí, ale teď ne,“ uvedl dle serveru eXpres na adresu partnerky s tím, že se nesnáší za to, že má dítě s ní, a bere to jako obrovské životní zklamání.

Dodal, že se zatím o syna budou střídat po týdnu, ale rýpl si do Angie, že se o syna moc nestará a péči o něj přenechává cizím.

To už bylo na Angie moc a ve stories se rozpovídala o tom, že kdyby byl Pepa chlap a zabezpečil svou rodinu, nemusela by ona jezdit tak často pryč, aby vydělala peníze.

„Proto jsem nebyla doma, protože jsem vydělávala peníze, protože chci, abychom se měli dobře. Chci, aby měl Rafík krásný život, proto jsem to dělala. A už mi došla trpělivost s tím živit chlapa,“ vrátila Angie Pepovi úder.

O klidném rozchodu se u této dvojice asi bude dát mluvit jen těžko.

Zdroje: Super, Instagram, Televize Nova, eXpres

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články