Zpěvák Martin Chodúr si vyzkoušel úplně nové povolání. Na mole mu to pořádně seklo

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Chodur Martin
Zdroj: Nextfoto

Jestli někdo dokáže překvapit své fanoušky, tak je to Martin Chodúr. Ten v úterý nechal svým sledujícím tajemný vzkaz na instagramu, ve kterém uvedl, že se objeví na Bratislavských módních dnech v nezvyklé roli. Ve čtvrtek se pak ukázalo, že si zahrál na modela! A vypadal při tom fantasticky.

Martin Chodúr je v našich končinách znám především jako zpěvák a skladatel, ale také jako vítěz Česko Slovenské SuperStar roku 2009.

Překvapil své fanoušky

Sympatický hudebník má ale mnohem více talentů, než by se původně předpokládalo. Dokázal to například v úterý na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Chodur (@martinchodur)

„Bratislavské módní dni proběhnou 7. a 8. září. Tentokrát mě můžete vidět (8. září) v jiné než pěvecké roli, nechte se překvapit,“ navnadil své sledující.

Je z něj pořádný fešák

Ve čtvrtek se pak konečně ukázalo, o co šlo. Martin si na módní přehlídce zahrál na modela. V bílém vzorovaném obleku mu to neuvěřitelně seklo.

Každý, kdo si alespoň trochu pamatuje Chodúra z pěvecké soutěže, musí uznat, že se za těch třináct let změnil úplně k nepoznání, a rozhodně k lepšímu.

Potvrdili to i Martinovi fanoušci, kteří na instagramu nešetřili pochvalami. „Velký elegán,“ napsala jedna z fanynek. „Sluší, fešák,“ uvedla další.

Na Slovensko dorazila i vnučka Gucciho

Bratislavské módní dny jsou prestižní módní událostí, kde se každoročně představí řada mladých a talentovaných umělců módního průmyslu.

Na letošní ročník dorazila také například Patrizia Gucci, prapravnučka Guccia Gucci. Slavnost nevynechala ani slovenská politická reprezentace, a to Boris Kollár a Petra Krištúfková.

Zdroj: Instagram, Cas

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články