Zpěvačka skupiny ABBA Agnetha Fältskog je kráska i ve svých letech. Takto dnes vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Agnetha Faltskog
Zdroj: Profimedia

Hity, které zná úplně každý. Hudební skupina ABBA je stále oblíbená a její skladby hrají v rádiích dodnes. Z ničeho nic ovšem zmizela a nikdo neví, jakým směrem se zpěváci vydali. Pojďme se podívat na to, co dělá jedna ze členek Agnetha Fätlskog.

Agnetha Fätlskog je švédská zpěvačka. Nejvíce se proslavila působením ve skupině ABBA. Byla také velice úspěšná na sólové dráze v šedesátých a později osmdesátých letech. V roce 2004 se rozhodla pro obnovení své pěvecké kariéry.

Nezapomenutelná osobnost

Agnetha letos oslaví své jednasedmdesáté narozeniny. Zpěvačka má velký talent, který využila už od mládí. Fanoušci obdivovali její krásu, která zpěvačce zůstala. Na svůj věk vypadá doopravdy skvěle.

Třpytivé kostýmy, velká show, přesně tak vypadaly koncerty světoznámé skupiny ABBA. Skupina se stala natolik oblíbená, že se z jejích hitů napsal muzikál a vzniklo několik revivalů, které dodnes vystupují na nejrůznějších akcích.

Agnetha Faltskog

Zdroj: Profimedia

Blonďatá kráska se před pár lety objevila na premiéře druhého dílu filmu Mamma Mia, ve kterém zazněly oblíbené hity známé skupiny. Agnetha v mládí tehdy vůbec netušila, že se jednou stane součástí takto velkého projektu.

Možný návrat?

Zpěvačka uvedla, že by ráda uvítala příležitost vystoupit se svými starými přáteli. V rozhovoru pro zahraniční magazín řekla, že se o tomto nápadu doposud se svými přáteli nebavila, ale chtěla by tak učinit.

„Shledání, skvělá příležitost, spojení s charitativní akcí, věřím, že bychom to mohli zvážit,“ uvedla kráska. Myslí si, že fanoušci by byli nadšení a samotní členové skupiny by vystoupení brali spíše jako zábavu.

Průzkum, který se uskutečnil před pár lety, odhalil, že skupina ABBA je formací, kterou by lidé nejraději uvítali zpět na koncertních šňůrách. Pokud by tak učinila, bylo by to poprvé od roku 1982, kdy naposledy společně vystupovala.

Budeme doufat, že se zpěvačka chopí organizace koncertu ve velkém a překvapí nás všechny. Je jisté, že vystoupení by bylo během pár sekund úplně vyprodané.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články