Zpěvačka Pink v 15 letech málem přišla o život. Mohl za to strašák každého rodiče

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
pink2
pink2

Alecia Beth Moore je americká rocková a popová zpěvačka, kterou známe všichni pod jejím uměleckým jménem Pink. Skutečné jméno ale není to jediné, co lidé příliš nevnímají. Pink má za sebou drogovou minulost, která ji málem stála život.

Kromě produkování skladeb se okrajově věnuje i herectví. V roce 2000 se dostala do žebříčku čtyřiceti nejpopulárnějších zpěvaček světa.

I přes svou slávu má ale Pink stále stránky, které její fanoušky překvapí. A to i přesto, že ona sama se s ničím netají, nemá totiž podle svých slov problém mluvit téměř o ničem.

Jako malá málem přišla o život

Zpěvačka v několika rozhovorech přiznala, že kouřit začala už ve svých devíti letech. Svým přátelům byla tehdy velmi špatným vzorem a projevilo se to i na tom, jak se k ní okolí chovalo.

„Byla jsem problémové dítě, nikde mě nechtěli. Měla jsem zákaz chodit na párty a přátelit se s některými dětmi,“ říká.

„Rodiče věděli, že z jejich potomků mým vlivem asi nevyroste nic geniálního. A tak jsem se stala strašákem každého rodiče, jehož dítě se mnou promluvilo.“

Na svoje rebelství ale zpěvačka málem doplatila. V patnácti letech totiž experimentovala s drogami a předávkovala se. Když skončila v nemocnici, uvědomila si, že podobný zážitek už znovu prožít nechce.

Od té doby se podle svých slov drog ani nedotkla. I tak je ale i teď občas rebelkou a v písních propaguje různé revoluce, také v osobním životě si dopřeje nějaké to povyražení, jak přiznává, ale drogám se vyhýbá.

Bojovnice za práva zvířat

Další věcí, kterou o zpěvačce málokdo tuší, je její vztah ke zvířatům. Zpěvačka je přísná vegetariánka a přední bojovnice organizace PETA.

Tato světová společnost bojuje proti využívání zvířecího masa v potravinářství. Pink jejím prostřednictvím například bojovala v několika kauzách pro podporu zrušení KFC.

Dokonce poslala několik dopisů britské královské rodině, v jednom z nich kritizuje prince Williama za hon na lišku.

Kromě boje za práva zvířat se ale i v současné době věnuje Pink vydávání nových písní. V roce 2019 vydala album s názvem Hurts 2B Human.

V současné době čeká, jak se vyvine celosvětová situace. Na základě toho plánuje pro rok 2021 a 2022 turné po Evropě.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články