Zpěvačka Pink prozradila svůj recept na krásu. Její poslední fotka však fanoušky spíše vyděsila

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Pink
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Zpěvačka Pink je vzorem pro mnohé ženy. Je úspěšnou zpěvačkou, matkou dvou dětí a manželkou. Kromě toho všeho si udržuje perfektní vyrýsované tělo a mnozí se shodují, že vypadá stále stejně, jako když před mnoha lety začínala. Nyní se s fanoušky podělila o to, jak si udržuje mladistvý vzhled.

Pink je opravdu superžena. Je několikanásobnou držitelkou Grammy, dodržuje každodenní rutinu, a přesto je navíc milující matkou dcery Willow Sage a syna Jamesona Moona.

Rutina při koncertech k nezávidění

Své tělo dává na odiv během svých koncertů, její vzhled ji tak v podstatě živí. Není se proto čemu divit, že mu věnuje velkou péči.

Své tělo si dle serveru Women´s Health udržuje ve formě pomocí jógy, ježdění na kole, surfování a zejména pak gymnastiky, což je poznat na jejích akrobatických kouscích, které předvádí na koncertech.

Co se týče stravy, tak rozděluje období, kdy je na turné a kdy je doma.

„Většinu času se snažím jíst opravdu zdravě. Když nejsem na turné, snažím se jíst vegansky, i když občas jím kuře a ryby,“ prozradila v rozhovoru.

Proč je její jídelníček jiný na turné pak vysvětlila v jiném rozhovoru pro server Food and wine, kde přiblížila svou denní koncertní rutinu.

„Hodně jím, protože cvičím čtyři a půl hodiny denně: dvouhodinová show, plus jóga, kardio a práce s létajícími přístroji,“ řekla.

A na kterém jídle doslova ujíždí? Na halloumi, které je náhražkou masa a má mnoho zdravotních benefitů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený P!NK (@pink)

Závisí na tom celý můj život

Po přečtení výše zmíněného je nejspíše každému jasné, že její postava je do slova a do písmene vydřená a pro show na svých koncertech je Pink schopná udělat opravdové maximum.

Nejen její postava však musí vypadat skvěle. Je nutné se postarat i o obličej a zuby. A zpěvačka se nebála fanouškům ukázat, jak péče o tyto partie vypadá.

„Ahoj všichni! Je pro mě opravdu důležité, abyste si mysleli, že jsem hezká a ženská. Závisí na tom celý můj život a kariéra… Tak tady to máte! Páteční péče o sebe je tu,“ napsala k fotce na instagramu, která mohla zprvu mnohé vylekat.

Od fanoušků se dočkala pochvaly a díků. Zejména pak upozorňovali na to, že zpěvačka je krásná nejen navenek, ale hlavně uvnitř.

Nevím, jak vy, ale já jsem si po přečtení zpěvaččiny rutiny a zhlédnutí zveřejněné fotky asi rozmyslela mít kariéru slavné osobnosti.

Zdroje: Women´s Health, Good Houskeeping, Food and Wine, Jíme to, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články