Zpěvačka Markéta Konvičková se rakoviny nebojí. Nádor přitom nejde vyléčit

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
marketa konvickova
Zdroj: Nextfoto

Zpěvačka Markéta Konvičková musela už před lety bojovat s nádorem, který jí našli na preventivní prohlídce na gynekologii. Přiznala ale, že se rakoviny nebojí, protože se jedná o vzácný nádor.


Nejdříve to byla pouze cysta na vaječníku, nakonec jí lékaři museli odstraňovat nádor. Nastává tak otázka, jestli se nevrátí. Markéta ale přiznala, že se této nebezpečné nemoci nebojí, protože její nádor je vzácný. Lékaři ho objevili před čtyřmi lety.

Navrácení nádoru se nebojí

Markéta po zjištění, že má na vaječníku nádor, musela podstoupit laparoskopickou operaci, nádor jí byl odstraněn a ona se těšila dobrému zdraví. Bohužel, u každého se může stát, že se nádor vrátí, píše Blesk.

Toho se ale česká zpěvačka neobává. „Neměla jsem naštěstí rakovinu. Mám vzácný druh nádoru a ten už se asi nevyléčí nikdy, maximálně zastaví růst a šíření. Prý to jsou hodné nádory,“ prozradila svým fanouškům na instagramu.

Navzdory všemu se narodila Amálie

„Jsou to malé věci. Hlavně, že už se konečně cítím dobře, našli příčinu a jsem pod kontrolou,“ vzkázala Konvičková fanouškům. Právě její fanoušci asi byli impulsem, proč se rozhodla vyjádřit se.

Hned po odstranění nádoru otěhotněla a dnes vychovává společně se svým snoubencem Reném Kubošem dceru Amálii. Jak se ale ukazuje, o svatbě zatím nemůže být řeč, protože na to momentálně zpěvačka nemá čas.

Stejně jako většina maminek touží po druhém dítěti. Protože ale s nádorem musel být odstraněn také vaječník, lékaři tuto variantu vyloučili. Markéta ale věří na zázraky a doufá, že se druhé dítě podaří.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články