Zpěvačka Marie Rottrová opět ruší své koncerty. Lékař jí naordinoval klidový režim

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Rottrova Marie
Zdroj: Profimedia

Marie Rottrová je úžasná dáma, která na svých 80 let ani vzdáleně nevypadá. Přesto ale na sebe musí být už více opatrná, neboť její imunita už není tak silná, jako byla kdysi. To potvrdila i sama zpěvačka v pátek na svém instagramu, kde sledujícím oznámila, že bohužel musí přesunout dva své naplánované koncerty.


Snad každá žena by si přála v osmdesáti letech vypadat tak úžasně jako Marie Rottrová, první dáma českého soulu. Její vzhled totiž téměř odporuje přírodním zákonům.

Přesto už se ale slavná ostravská rodačka musí občas šetřit. Její zdraví už jí totiž neslouží jako dříve. Jak jsme vás nedávno informovali, již v červenci musela zpěvačka zrušit své plánované koncerty kvůli nemoci.

Náročné vystoupení odnesly její hlasivky

Bohužel, jak v pátek prozradila na svém instagramu, zdraví ji začalo opět trochu zlobit. A k velkému smutku jejích fanoušků musela opět zrušit i svá plánovaná vystoupení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marie Rottrová (@marierottrova_official)

„Vážení a milí, můj minulý koncert si vybral svoji daň. Střídání dobře vytopené šatny a zpívání venku na studeném vzduchu, dlouhá a náročná cesta způsobili lékařem nařízený hlasový klid a celkový klidový režim,“ popsala na sociální síti.

Zrušila koncert v Praze, v Mostě jej přesunula

Z tohoto důvodu byla nucena zrušit neboo přesunout dvě svá naplánovaná vystoupení. Už v sobotu totiž měla zpívat na galavečeru v pražském Obecním domě.

„Pondělní koncert v Mostě musíme opět přeložit, ale domluvili jsme se na Vánoční koncert se vší parádou a i s dětským sborem,“ omlouvala se z druhé plánované akce Rottrová.

Za týden snad bude moci opět zpívat

Její fanoušci to ale jistě chápou a moc dobře vědí, že zdraví je zkrátka přednější. Na instagramu poslali zpěvačce přes 1500 srdíček, kterými jí chtěli vyjádřit podporu.

Marie Rottrová si nyní užije naordinovaný týden klidového režimu a poté se snad vrátí ve své plné síle. Diváci jejích ostatních vystoupení se jistě mají na co těšit.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Expres

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články