Zpěvačka Debbi natáčela klip ve svatebním. Málem u toho zmrzla

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
debbi deborah kahl
Zdroj: Nextfoto

Zpěvačka Debbi aktuálně prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě. Vzala si svého dlouholetého partnera a při té příležitosti složila českou písničku, ke které nahrála i videoklip.

Právě písnička V dobrým i zlým je její prvotinou v českém jazyce. Zpěvačka se proslavila již před několika lety, kdy během léta zazněl její hit Touch the sun. Od té doby její sláva jen stoupala a stala se stálicí české hudební scény. A fanoušci ji milují. Někdy je ale natáčení náročné.

Debbi si pochvaluje práci celého týmu

„Video vs. realita. Joooo natáčení v 5 ráno při asi 7 stupních vypadalo na fotkách trochu příjemněji než v reálu,“ popsala své pocity zpěvačka. Naštěstí ale kolem sebe měla spoustu lidí, kteří jí pomohli zahřát se.

O snímky z natáčení se podělila se svými fanoušky na instagramu. Na prvním je vidět nádherná Debbi, sedící u piana, na tom druhém už je skutečnost, kdy jí je opravdu velká zima a kolem ní chodí štáb s dekou a také s hřebenem, aby ji upravili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Debbi (@debbiofficial)

Debbi nemůže být štastnější

Zpěvačka se teprve před několika dny vdala a užívá si statusu manželky. Že se bude konat svatba, neprozradila sama Debbi, ale její kamarádka Marta Jandová, která veselku propálila na sociálních sítích.

Svatbu Debbi oznámila v lednu, kdy ji partner Tomáš Pchálek požádal o ruku. Na svatbu samotnou si pak pozvali asi sto hostů. S detaily například jejich prstenů se svěřil on sám pro super.cz, kdy prozradil, co znamená zkratka VŠL.

„Velká šílená láska,“ řekl Pchálek, který si svůj svatební den také velmi užil. Zajímavostí je, že právě mezi svatebními přípravami vznikal i videoklip k písni, která je zpěvaččinou velkou zpovědí. Proto také chtěla, aby byla česky, i když Debbi preferuje texty v angličtině.

Zdroj: Instagram, Super

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články