Zoufalé manželky po letech: Jedna se stále hádá s kolegyněmi, druhá dává úplatky a další překonala rakovinu

od Soňa Jiroutová
3 minuty čtení
Zoufale manzelky
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Seriál Zoufalé manželky, nebo prostě jen Zoufalky, běžel v letech 2004 až 2012 a dočkal se osmi sezón. Herečky se v průběhu seriálu měnily a malé děti vyrostly v dospělé lidi, kteří dělali stejné chyby jako jejich rodiče. Vzpomínáte na seriál z Wisteria Lane, který odstartovala sebevražda Mary Alice? Pojďte se dnes s námi podívat, jak se daří hlavním postavám více než deset let po natáčení.

Během osmi sezón posbíraly Zoufalé manželky nespočet ocenění, včetně sedmi cen Emmy a tří cen Zlatý glóbus. Seriál dokonce ve sledovanosti překonal další seriál s výhradně hlavními ženskými rolemi, a to Čarodějky.

V hlavních rolích se jakožto kamarádky Mary Alice představily Teri Hatcher (Susan Mayer), Felicity Huffman (Lynette Scavo), Marcia Cross (Bree Van de Kamp) a Eva Longoria (Gabrielle Solis).

Eva Longoria

Gabrielle Solis, ohnivá bývalá modelka, ze které se stala shopaholička v domácnosti, byla snad nejikoničtější postavou ze všech.

Její postava zažila vše od románku se zahradníkem přes odluku s manželem až ke šťastnému manželství a výchově dvou dcer, z nichž jedna nebyla její kvůli záměně v porodnici. Vždy ale Gabrielle vypadala skvěle a na vše měla jasnou odpověď.

„Chybí mi být Gaby. Chybí mi být na té scéně. Chybí mi na tom všechno,“ prozradila Eva Longoria v roce 2017 pro US Magazine, že show i natáčení ve svém životě postrádá.

Po seriálu nadále pokračovala v herecké kariéře a stala se z ní podnikatelka, když vydala vlastní oděvní řadu. Od roku 2016 je vdaná za Josého Bastóna a mají spolu syna Santiaga.

Teri Hatcher

Herečka si zahrála roli trochu ztřeštěné umělkyně Susan Mayer, která to svým uměním ostatním ke konci pěkně zavaří. Zároveň se jedná o postavu, která o mnoho přijde a život ji velmi zkouší.

Vždy usměvavá a bezkonfliktní postava však v reálu měla dle serveru Cosmopolitan velké neshody se svými kolegy a dodnes s nimi vede spory.

Má dceru Emerson s bývalým manželem Jonem Tenneym.

Felicity Huffman

Zasloužilá máma Lynette Scavo si během osmi sezón prošla také mnohým: rakovinou, únosem, rozchodem s manželem… Vše pro ni ale nakonec dobře dopadlo.

Po seriálu pokračovala herečka ve své herecké kariéře, za seriál American Crime získala dokonce tři nominace na cenu Emmy za výkon v hlavní roli.

V roce 2019 se však v novinách ukázala v jiném světle, a to u soudu. Zaplatila totiž přijímacímu konzultantovi 15 tisíc dolarů za to, aby přijal její dceru na vysokou školu. Herečka se pod tíhou důkazů přiznala a strávila 14 dní ve vězení.

Marcia Cross

Vždy uhlazená Bree Van de Camp, pokud vynecháme díly, ve kterých bojuje s alkoholem. Za jejím úsměvem se ale skrýval těžký život plný lží.

Herečka po show působila například v seriálech Zákon a pořádek nebo Quantico. V roce 2018 prozradila, že prodělala rakovinu konečníku a úspěšně zakončila léčbu.

Cross je od roku 2006 vdaná za Toma Mahoneyho a mají spolu dvojčata Eden a Savannah.

Vedlejší, ale důležité postavy

Edie Britt uměla rozvířit vody ve Wisteria Lane, dokud v páté sérii neumřela, což byl šok pro všechny fanoušky. Ne však pro členy štábu, kteří si byli vědomi narůstajících konfliktů mezi Nicolette Sheridan a tvůrcem show Marcem Cherrym.

Její smrt tak bylo v podstatě vykopnutí ze seriálu, což si herečka nenechala líbit a neúspěšně se soudila o 20 milionů dolarů jako odškodné za neoprávněné ukončení jejího působení v show.

Mary Alice Youngová se během osmi sezón objevila na obrazovce jen občas, ale komentovala všechny události a jejím hlasem začínal a končil každý díl.

Její postavu ztvárnila herečka Brenda Strong, která si po ukončení show zahrála například v remaku Dallasu.

Zdroje: US Magazine, Cosmopolitan, Eonline, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články