Zoufalá manželka Eva Longoria dře ve fitku jako kůň. Tato ramena by jí záviděl i váš chlap

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
eva longoria
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Někdo v posilovně dře, protože ho pohyb přirozeně baví. Někteří dřou, aby se mohli cpát vším, co se jim zlíbí. A to je případ herečky Evy Longorie. Hollywoodská kráska ví, že je na očích a musí vypadat skvěle, a hodně tomu obětuje.

Celebrity jsou na očích nejen veřejnosti, ale také nepříjemným bulvárním novinářům, kteří čekají na příležitost vyfotit je v nelichotivé situaci. Když u toho bude ještě koukat špek zpod trička, tím lépe.

Z českých celebrit o tom své ví herečka Patricie Pagáčová nebo zpěvačka Ewa Farna. Obě jednu dobu plnily titulky jako boubelky, přitom jsou jejich těla naprosto normálních rozměrů.

Pokud jste navíc celebrita světového měřítka, a ne jenom českého rybníčku, musíte dřít o to víc.

Pohyb je zlo

Eva Longoria rozhodně nepatří mezi milovníky fitness center. Pro magazín Health dokonce řekla, že cvičení nesnáší a denně doufá, že jí trenér zavolá, že na trénink nemůže.

Má ráda pocit vyplavených endorfinů poté, ale samotný proces pohybu se jí protiví. Cvičení bere jako nutné zlo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Uvědomuje si ale, že jiný způsob než pravidelný pohyb, jí skvělou postavu nezaručí. Pětačtyřicetiletá hvězda seriálu Zoufalé manželky je navíc velkou milovnicí červeného vína a dobrého jídla.

Postava samý sval

Její vůle je tak obdivuhodná. Tělo má totiž samý sval a ramena by jí mohl závidět i leckterý muž. Na fotce v hráškově zeleném kompletu jí to moc sluší, za jediný den fotka nasbírala přes sto osm tisíc lajků.

Na Instagramu často sdílí i videa přímo z posilovny, kde se svaly přímo rýsují. Silové tréninky doplňuje o jógu, což je kombinace, která jí dlouhodobě vyhovuje.

Od přírody se jí tuk ukládá hlavně do oblasti boků a břicha. Několikrát se přesvědčila, že stačí pár dní nedodržovat režim a tělo to dává znát.

Herečce navíc ubližuje, že jakmile se trochu zakulatí, ihned se spekuluje o jejím případném těhotenství.

Autor: Naďa Brožová

Související články