Zorka Hejdová vystavila své břišáky na odiv. Manžel jí obvinil z používání filtrů

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zorka hejdova
Zdroj: Profimedia

Zorka Hejdová má rozhodně co ukazovat. Dobře si to uvědomuje, a využívá proto každé příležitosti, kdy může fanouškům předvést své dokonalé tělo. Na dovolené u moře se rozhodla, že příležitost vyfotit se v plavkách mezi kameny rozhodně nemůže nechat nevyužitou.

Její instagram je plný příspěvků, u kterých fanoušci žasnou nad tím, jak dokonalá Zorka je. Jednatřicetiletá rozhlasová moderátorka má dokonalé tělo, donedávna ho ale skrývala pod oblečením. Teď se konečně naladila do letní pohody a ukázala se v plavkách.

Že vypadá dobře, to věděli fanoušci už dávno, nad jejím vypracovaným tělem se ale pozastavili i někteří kolegové, kteří znají Zorku velmi dobře. Břišní svaly, které na snímku ukázala, totiž předčily veškerá očekávání. Někteří pánové pak nemohli od fotky ani oči odtrhnout.

Na časopis to není

„Došlo mi, že v tomto životě už titulku Sports Illustrated nenafotím,“ svěřila se Hejdová naoko smutně a zmínila slavný časopis, na jěhož obálku je čest se dostat. Hned ale fanouškům objasnila, že to nevadí, protože oni rozhodně o snímky na instagramu nepřijdou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zorka Hejdová✨ (@zorkahejdova)

„Tak jsem se aspoň naštelovala na kameny a Renata Langmannová našla ten nejlepší úhel a zvěčnila mě, za což jsem jí neskonale vděčná!“ vychválila Zorka svou kamarádku, která se věnuje modelingu. I díky tomu dobře věděla, z jakého úhlu bude Hejdová nejkrásnější.

Na závěr ještě dodala, že někteří její kolegové, dokonce pak i její vlastní partner, nevěřili tomu, že je fotka skutečná. „Pominu fakt, že se mě Míra Hejda zeptal, v jaké aplikaci jsem udělala ty břišáky! Přitom moc dobře někde v hloubi duše ví, že je mám, jenom někdy nejsou tak vidět,“ zasmála se.

Fanoušci chválou nešetří

Na rozdíl od vtipálků z rodiny a z řad kolegů fanoušci chválou pro Zorku nešetří. Z její fotografie jsou nadšení a jeden milý komentář střídá druhý. „Paní Zorko, jste neskutečně nádherná a sexy žena,“ napsal jeden z fanoušků.

„Krásné plavky. A ten úhel asi s vaším tělem nedal moc práce,“ podotýká druhý. Na tom se shoduje s řadou dalších sledujících. Někteří vzkazují milá slova, jiní posílají jenom srdíčka, protože jim při pohledu na Hejdovou došla slova.

Moderátorka dobře ví, že si může podobné fotky dovolit a že se rozchodně má čím pochlubit. Zároveň ale umí příspěvek na sociální síti pojmout tak, aby byl vtipný a milý, aby z něj nečišelo zbytečné sebevědomí, a fanoušci aby brzy toužili po dalším.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články