Zorka Hejdová si nedávno kvůli zablokovaným zádům nemohla ani pochovat syna. Manžel ji odvezl do nemocnice

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Zorka Hejdova
Zdroj: Profimedia

Zorka Hejdová si před několika dny prošla snad tou největší bolestí ve svém životě. A to nejen fyzickou, která byla podle jejích slov opravdu k nevydržení, ale také psychickou. Zablokovala si totiž záda a nedokázala ani pochovat svého syna, který se dožadoval pozornosti.


Zorka si původně nechtěla na instagramu se svými problémy stěžovat. Rozhodla se ale nakonec svůj příběh zveřejnit, protože jím chtěla vyjádřit hned několik věcí. Na její sociální síti se tak objevila slova o utrpení, kterým si nedávno prošla.

„Já jsem si v pátek prožila svoje malé soukromé peklo. Když jsem nad ránem vstávala k malému, zablokovala jsem si záda. Věděla jsem, že je zle, hned jak jsem vstala. Ale hrdinsky jsem nechala Míru odjet do práce, abych mu po pár minutách volala v slzách, že se musí vrátit domů, že se nedokážu postarat o Nikoláska,“ začíná Hejdová svůj příběh.

Nedokázala ani pochovat vlastního syna

Ačkoli na bolavou krční páteř trpí, nikdy prý podobnou bolest nezažila. Její muž ji odvezl k praktické lékařce, kde přetrpěla plnou ordinaci. Nakonec byla poslána na neurologii.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zorka Hejdová✨ (@zorkahejdova)

„Byly jsme tam tři. Mladá holka, trenérka. Stejná bolest a zablokovaný krk, ale ještě s motáním hlavy. Paní, která šla drhnout vanu, ruplo jí v zádech a už se nehnula. Tak, jak se svalila na zem, ji sebrali záchranáři a sanitkou přivezli do nemocnice,“ popsala moderátorka.

Doplnila ještě jednou, že bolest, kterou si prošla, byla neskutečná. V autě prý cítila každou zatáčku. Nejhorší pro ni ale bylo to, že nedokázala pochovat svého syna, který se dožadoval pozornosti. Že nemohla jako matka utišit své plačící dítě.

Ještě že na to nebyla sama

Zorčin partner je naštěstí naprosto skvělý otec. Už v minulosti pro iDNES popsala, že pro ni dělá první poslední. Cítí se tak v bezpečí a ví, že je v případě problémů postaráno i o malého Nikoláska. A právě díky tomu skončilo nakonec vše dobře.

Míra se postaral jak o svou drahou polovičku, tak i o chlapečka. „Ale myslím na všechny, kteří se s jakýmkoli výrazným omezením nebo takovou bolestí potýkají týdny, měsíce, roky nebo třeba i celý život. Na rodiče, kteří musí péči o děti zvládnout i tak, protože jsou na to třeba sami!“ dodává.

Od chvíle, kdy má Zorka syna, změnilo se pro ni mnohé. „Já jsem si docela věřila, protože jsem si říkala, že jsme oba dva zvyklí opravdu hodně pracovat, málo spát a že náš pracovní režim byl vlastně vždycky dost hektický a náročný. Ale s mateřstvím se to opravdu srovnat nedá,“ řekla kdysi v rozhovoru pro Extra.

To, čím si nedávno prošla, bylo pro ni opravdu krizovým bodem. Uvědomila si, že bez partnera by byla péče o dítě opravdu daleko náročnější. A že to nejhorší, co může matka cítit, je bezmoc, když chce své dítě pochovat, ale nemůže.

Zdroj: iDNES, Instagram, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články