Zorka Hejdová se na Kanárských ostrovech pochlubila postavou v plavkách. Stihla se i zranit

od Denisa Weisová
< 1 minuta čtení
zora hejdova mira hejda
Zdroj: Nextfoto

Moderátorka nové řady reality show televize Nova Love Island Zorka Hejdová už spolu se svým partnerem a malým synkem odcestovala na Kanárské ostrovy, kde se show bude natáčet. Tato moderátorská výzva se pro ni ukázala jako skvělá cesta, jak se zase zviditelnit na televizních obrazovkách a zároveň si s rodinou užít společné chvilky na luxusní dovolené.

Zorka by měla raději jezdit výtahem

Na instagramu se Zorka vychloubala jak blížícím se odletem, tak i přímo cestou. Neopomněla přidat ani fotku z místa, samozřejmě v plavkách. Na tu použila zvláštní, rozmazaný filtr, jako by se po nedávném porodu snažila něco schovávat. Možná by se neměla snažit postavu ukazovat za každou cenu, když si není sama sebou natolik jistá.

Karma ale měla trochu jiné plány a vychloubačnou moderátorku „obšťastnila“ zraněním hned v prvních chvílích na ostrově. Narazila si totiž nárt o schody. Chvíli to tak vypadalo, že novou řadu Love Islandu bude moderovat se sádrou na noze.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zorka Hejdová✨ (@zorkahejdova)

Sádra nebude zapotřebí

Její manžel Miroslav Hejda se ani nesnažil zranění své manželky nějak tajit, naopak přidal do stories na instagramu několik snímků její nohy – nejprve obvázané v ručníku a později v pytlíku s ledem.

„Původně jsem ty ledy kupoval do drinku. Na drinky ještě nedošlo, ale využití jim Zorka našla celkem rychle,“ komentoval to. Na rozdíl od své ženy situaci příliš nehrotil. Ta už se totiž viděla na televizních obrazovkách se zlomeninou v sádře.

Že je tak trochu drama queen, ukázalo lékařské vyšetření, zlomenina se nekoná. Hejdová bude za pár dní zdravá jako rybička. Kdo se tedy těší, že 19. září uvidí její nohy bez rozmazaného filtru, ten si může oddechnout. Vše pokračuje podle původních plánů.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články