Zorka Hejdová již není platinovou blondýnkou. V novém účesu vypadá jak Nicole Kidman

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zorka Hejdová
Zdroj: Profimedia

I přes zavřená kadeřnictví se lidé starají o svůj vzhled. Někteří to zvládají sami, jiní potřebují ruce profesionálů. Pravdou je, že rtěnku teď dámy moc nenosí, protože mívají schovaná ústa pod rouškou, nebo respirátorem. Účes je ale stále důležitý.

Zorka Hejdová je česká televizní a rozhlasová moderátorka. Letos oslaví své jednatřicáté narozeniny a má za sebou zajímavou minulost.

Pokud vám jméno nic neříká, fotografie pak určitě ano. Zorka se totiž pravidelně objevuje na televizních obrazovkách.

Nový účes

Zorka se na svém instagramovém účtu pochlubila novou fotografií, na které má zbrusu nový účes. Fanoušci se nad příspěvkem rozplývají a Zorka sklízí velký úspěch. Někteří ji dokonce přirovnávají ke známé herečce Nicole Kidman.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zorka Hejdová✨ (@zorkahejdova)

Známá moderátorka se také brzy stane maminkou. Pohlaví miminka je zatím neznámé, i když se má malý prcek na svět podívat přibližně za měsíc. V průběhu těhotenství zveřejnila několik fotografií, na kterých vypadá stále krásně.

Fanoušci se dokonce u nedávného příspěvku, na kterém Zorka ukázala své těhotenské bříško, dohadují, jaké asi bude pohlaví miminka. Většina z nich je přesvědčená, že se v bříšku skrývá holčička.

Stylové příspěvky plné módy

Zorka Hejdová má za sebou také velice zajímavou žádost o ruku. V přímém přenosu pořadu Snídaně s Novou, který moderovala, ji její tehdejší přítel Miroslav Hejda požádal o ruku. Zorka na nic nečekala a žádost přijala.

Od roku 2020 také Zorka každý čtvrtek moderuje nový podcast pro ELLE. Je pravděpodobně tou nejlepší volbou, protože se v módě rozhodně vyzná. Na Instagramu má dokonce druhý profil, kde se s fanoušky dělí o nejnovější módní trendy.

Moderátorka se v roce 2016 umístila na 73. pozici v seznamu 77 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích.

Zorka Hejdová všechny fanoušky svým novým účesem doopravdy překvapila a dámy mohou jen tiše závidět. V Česku je totiž otevření kadeřnictví stále v nedohlednu.

Autor: Štěpán Pacík


Související články