Zlatu Adamovskou před lety potrápil neodbytný fanoušek. Třetího manžela jí předpověděla kartářka

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Adamovska Zlata
Zdroj: Nextfoto

Herečka Zlata Adamovská je krásná žena a i ve svých třiašedesáti letech vypadá zkrátka dobře. Na nezájem mužů si nikdy stěžovat nemohla, spíše naopak. Svědčí o tom i historka s neodbytným fanouškem, kterou před lety prozradila serveru Expres.

Zlata Adamovská je česká herečka a dabérka, která nedávno oslavila 63. narozeniny. Tento věk by jí ale hádal jen málokdo. V osmdesátých a devadesátých letech byla považována za regulérní sexsymbol.

Dvě manželství nevyšla

Není proto divu, že slavná zrzka byla třikrát vdaná. Jejím prvním manželem byl Vadim Petrov, hudebník a manažer. Oba se brali velmi mladí, nikoho tak příliš nepřekvapilo, že jejich manželství nevydrželo.

Druhým jejím mužem byl publicista a spisovatel Radek John. Společně mají dvě děti, dceru Barbaru a syna Petra. Partneři spolu byli dvacet let.

Jak se ale nakonec ukázalo, Radek měl nemanželskou dceru. V době, kdy tato skutečnost „praskla“, bylo dívce už sedm let. Zlata si to nenechala líbit a s manželem se okamžitě rozvedla.

Vztah posvětila kartářka

Jejím posledním manželem je kolega, herec Petr Štěpánek, kterého si vzala v roce 2013. Krásná herečka je přesvědčena o tom, že se jedná o jejího osudového partnera. Dokonce jí to potvrdila i kartářka.

„Před dlouhými lety mi řekla, že až třetí manžel bude ten pravý. Já kartářkám nikdy nevěřila a nevěřím, ale tentokrát se trefila. Myslím si, že pokud bychom s Petrem neprožili svá minulá manželství, nevážili bychom si toho dnešního,“ cituje ji Expres.

Krásná zrzka ale během své kariéry okouzlila mnoho mužů. Dočkala se tak pozornosti, o kterou ani nestála. Nedávno popsala pořádně děsivý zážitek.

Neodbytný fanoušek

„Přijel nějaký pán ze Slovenska, z Bánské Bystrice. Zazvonil, já byla zrovna v koupelně, tak mu šel otevřít můj tehdejší manžel (Radek John, pozn. red.), který se ho zeptal, co si přeje,“ začala své vyprávění pro Expres Zlata.

„Odpověděl, jestli je vaše paní doma. Radek reagoval: ‚Vy chcete podpis, jo?‘ A on, že ne, že by chtěl se mnou být a že by si to představoval tak, pokud máme nějakou chatu, aby tam na ni Radek odjel a on by se mnou zůstal doma,“ popsala.

To ale nebylo všechno. Muž se rozhodl, že se svého snu nevzdá a dál pobýval u herečky před domem. Po pár dnech naštěstí odešel. Je ale jasné, že herečce tato situace nebyla ani trochu příjemná.

Zdroj: Prima ŽENY, Sedmička, Expres

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články