Žhavá opalovačka na lodi: Andrea Verešová vyšpulila pozadí v miniaturních tangách

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Andrea Veresova
Zdroj: Nextfoto

Andrea Verešová v minulosti několikrát předvedla, že se za své tělo nestydí. Někdy sledujícím ukáže možná víc, než by si přáli vidět. Fotky z dovolené, konkrétně ze žhavé opalovačky na lodi, jsou nyní příležitostí, jak se předvést. A nemusí na nich být ani vidět obličej, aby vzbudily zájem lidí.

Před časem se Verešová předvedla v průhledném spodním prádle, ve kterém dokonce ukázala lidem, jak je ve svých intimních partiích oholená.

Ani kritika ji ale nepřesvědčila o tom, že některé věci by si měla nechávat pro sebe.

Zadek pod kloboukem

Andrea si dovolenou užívá se vším všudy. K jedné z jejích oblíbených činností patří odpočívání na lodi a opalování se na lehátku. Přesně takovou fotku fanouškům také ze zahraničí poslala.

Na ní je ale vidět jen velký klobouk, kterým zakrývá svou hlavu před sluncem, a pod ním modelčino pozadí v opravdu titěrných plavkách.

A zatímco část sledujících podobnou fotografii oceňuje, najdou se i ti, podle kterých je to už příliš.

„Zvláštní móda poslední doby, fotit se neustále co nejvíc nahá,“ píše například uživatelka Lenusi.

„Nechápu, proč se matka dvou dětí musí takto předvádět. Neustále jen vystrčený zadek nebo prsa v průhledných šatech,“ pozastavuje se nad situací i Manonkamarry.

Postava jako děvčátko

Aby se neřeklo, sdílela Andrea také jednu fotku, na které ukázala i obličej. Plavky, které má na sobě, zakrývají tentokrát všechno, co by zakrývat měly. Tento snímek se dočkal už o něco milejších reakcí.

„Postavička jako děvčátko,“ napsal s nadšením jeden ze sledujících, další doplnil: „Klaním se před vámi, opravdu klobouk dolů.“

Andrea by tak možná měla popřemýšlet nad tím, že čím více toho lidem ukáže, tím častěji se také dočká kritiky.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články