Žhavá novinka: Jiří Langmajer se znovu oženil. Ukážeme vám, koho si vzal

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
jiri langmajer
Zdroj: Profimedia

Jiří Langmajer už se zase oženil. Uvedl to na svém instagramovém profilu a ještě si povzdechl, že už se žení po několikáté. Jeho vyvolenou se tentokrát  stala o mnoho let mladší kolegyně. Co na to Adéla Gondíková?

„Zase v práci. A zase ženatej. Pokolikátý už. Poprvý sem se ženil jako Kouba. Tentokrát pod taktovkou Jirky Vějdělka. Kolikrát se ještě tak ve filmu ožením, co myslíte?“ napsal k fotografii s nevěstou, herečkou Aničkou Fialovou.

Dle dostupných informací se jedná o selfie, které bylo pořízeno během natáčení nového projektu.

Kreativní producent a dramaturg Jaroslava Sedláček na svých webových stránkách píše, že by se mělo jednat o titul Něco na zub z cyklu Hlavně to zdraví, jehož natáčení právě probíhá.

Stane se nepříjemná věc

A zápletka? Jiří si ve filmu zahraje padesátníka Richarda, který žije s přítelkyní Cilkou v podání Aničky Fialové. Ta má dceru Jasmínu, jež ztvárňuje Mia Kavanová.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)


Když konečně nastane čas seznámit se tchánem Miroslavem Hanušem a tchyní Simonou Stašovou, stane se Richardovi nepříjemná věc. Začne ho bolet zub.

Hlavně to zdraví

Už dle tohoto popisu to vypadá, že by se diváci mohli těšit na další komediální kousek. A ne jeden – dle již zmíněných stránek se připravuje více titulů z cyklu Hlavně to zdraví, ale natáčí se zatím jen tento. Dle zápletek vypadají ale zajímavě všechny.

Jiří Langmajer je ve skutečnosti ženatý s dlouholetou partnerkou Adélou Gondíkovou. Vzali se v roce 2019.

Autor: Alice Konopásková

Související články