Žena utrácí miliony, aby se co nejvíc podobala svému idolu. Spletli byste si ji s jednou slavnou kráskou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
kim kardashian
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Chaly D.N. byla ještě před pár lety obyčejnou ženou. Dnes ji ale lidé zastavují na ulici a chtějí se s ní vyfotit. Ona jim s úsměvem vysvětluje, že si ji jen s někým spletli. Pravdou ale je, že přesně o to jí vlastně jde.


Už kdysi lidé Chaly říkali, že vypadá jako Kim Kardashian. Ona dlouho netušila proč. Pak jednoho dne na Instagramu narazila na profil slavné modelky a pochopila. „Napadlo mě, že vypadám přesně jako ona,“ přiznává.

Od toho dne se Chaly rozhodla, že bude Kim na sociálních sítích sledovat a inspiruje se jejím šatníkem. Začalo to nevinně, jenže dnes je to už několik let, co utrácí velké peníze za to, aby měla doma v šatníku přesně takovou sbírku jako její idol.

Žádné speciální operace

Chaly denně na ulici zastavují lidé a žádají ji o podpis nebo fotku. Ona jim vždy vysvětlí, že není Kim, ale že chápe jejich zmýlení. Popularitě se těší, podle jejích slov je skvělé, když vás lidé venku oslovují.

Její příběh na sociálních sítích zaujal tisíce fanoušků, kteří ji podporují a vyjadřují souhlas s tím, že skutečně vypadá jako Kimino dvojče. Někteří jsou ale k jejímu chování trochu skeptičtí.

„Lidé si myslí, že jsem podstoupila operace, abych vypadala jako Kim. Pravda ale je, že já se nesnažím vypadat jako ona, zkrátka jsem se tak narodila. Jediná změna těla, kterou jsem kdy podstoupila, byl botox,“ říká Chaly.

Miliony za šatník slavné hvězdy

V přepočtu podle všeho utratila Chaly za snahu co nejvíce se přiblížit Kim zhruba 12 milionů korun. Podle její rodiny je to zbytečné, příliš se jim nelíbí, čemu jejich dcera zasvětila svůj život.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chaly D.N (@chalydn)

Ona má ale za to, že její podobnost s Kim není náhodná a že by s tím měla něco dělat. Prozatím jí to pomohlo proslavit se ve světě internetového showbyznysu, získat podporu fanoušků, a to nejen morální, ale někdy i finanční.

Její skříň zahrnuje přesně takové oblečení, v jakém se objevila Kim Kardashian v několika televizních show, kabelky velkých módních značek, drahé boty. Některé z nich jsou dokonce pro Chaly podle jejích slov nepohodlné, přesto je ale nosí.

Jsme dvě rozdílné osoby

„Hodně lidí si myslí, že můj koníček napodobovat slavnou osobu může mít vliv na mou psychiku. Že se ze mě stává hamižná žena, která touží po bohatství,“ říká Chaly.

„To ale není pravda. Já jen toužím po tom se co nejvíce fyzicky podobat někomu, komu jsem se podobala už od narození. Kdyby Kim nosila kabelky za pár korun a oblékala se do tepláků, udělala bych to také,“ dodává.

Zároveň Chaly své fanoušky i rodinu ujistila, že ona a Kim jsou dvě rozdílné osobnosti. „Vypadáme stejně, ale já mám své zájmy a jsem povahově úplně jiný člověk. A nikdy se nezměním.“

Chaly se ale nebrání tomu, když ji fanoušci Kim na ulici osloví, dělá ji to šťastnou. Podle jejích slov ji to naplňuje a trochu té slávy si užívá. To je ale povahově podle všeho to jediné, co s Kim Kardashian sdílí.

Zdroj: Mirror.co.uk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články