Žena Mekyho Žbirky se po jeho smrti objevila poprvé ve společnosti. Přišla podpořit svého syna

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Zbirkova Katerina
Zdroj: Profimedia

Vdova po nedávno zesnulém zpěvákovi Miroslavu Žbirkovi Kateřina se poprvé od smrti svého manžela objevila na veřejné akci. Měla k tomu totiž pořádný důvod, přišla podpořit svého syna Davida a svým způsobem také svého muže.

Ačkoliv Mekyho a jeho ženu Kateřinu dělil čtrnáctiletý věkový rozdíl, v showbyznyse platili za jeden z těch nejhezčích a nejstabilnějších párů.

Smutek léčí prací

Jen málokdo si dovede představit, jak to má vdova po slavném zpěvákovi obtížné. Drží se ale statečně. Jak nedávno řekla pro web Kafe, své stesky zahání prací.

Slavný hudebník měl totiž rozdělanou celou řadu projektů, které ale bohužel nezvládl dokončit. Kateřina se tak alespoň snaží dodělat, co může.

„On měl spousty poznámek, co se týkalo jeho práce. Měl iPad, kde bylo vše zapsané, co se má udělat. Takže já s hrůzou listuju, co mě ještě čeká. Na druhou stranu jsem ráda, protože když mám co dělat, tak nemám čas smutnit a ten Meky se mnou takhle pořád je,“ vysvětlila.

Vdova poprvé navštívila společenskou akci

Slavný pár měl spolu dvě děti. Jak jsme psali zde, starší syn David se řádně „potatil“ a mamince Kateřině pomáhá s nedokončenými otcovými projekty.

Právě kvůli němu vyrazila Kateřina na první veřejnou akci po smrti svého milovaného manžela. Jednalo se o tiskovou konferenci akce Metronome Festival Prague.

Syn zahraje na festivale

Tam se totiž neobjeví nikdo jiný než David Žbirka se svou kapelou Sunnbrella. „Festival bude naše první velká akce s novou deskou. Je super, že premiéra tak bude vlastně doma,“ svěřil se nadšený mladík na tiskovce.

Právě zmíněná deska byla připravena legendárním zpěvákem ještě před jeho nenadálým úmrtím. Potřebovala ale dokončit, čehož se chopil právě jeho syn David. Není proto divu, že ho pyšná maminka přišla na konferenci podpořit.

Zdroj: Kafe, Musicserver, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články