Zemřel zpěvák Meat Loaf. Proměna Marty Jandové v něj patří k tomu nejlepšímu, co Tvoje tvář má známý hlas nabídla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marta jandova
Zdroj: Profimedia

Zpěvák a herec Michael Lee Aday se proslavil pod přezdívkou Meat Loaf. Zahrál si například ve filmu Klub rváčů a stal se populárním především díky albu Bat Out Of Hell z roku 1977, které se stalo jedním z nejprodávanějších všech dob. Ve věku 74 let zemřel 20. ledna 2022.

V hereckém i hudebním světě je jeho ztráta velkou tragédií. Není se čemu divit, že na něho vzpomínají celebrity ze všech koutů zeměkoule. Smutek dopadl i na některé Čechy, kteří se mu rozhodli vyjádřit poctu na sociálních sítích. K nim patří i Marta Jandová.

Ta se ale nedala do psaní srdceryvných komentářů, nýbrž se pokusila zavzpomínat na velikána v dobrém a s humorem a připomenout si ho tím, čím byl proslavený. Zpěvačka zveřejnila fotografii s nalíčeným obličejem a parukou a popsala, co pro ni Meat Loaf znamenal.

Měla tu čest si ho zahrát

Marta Jandová se jako jedna z mnoha slavných osobností zúčastnila hudební soutěže Tvoje tvář má známý hlas. V té se jednou stala právě Meat Loafem a předvedla jeho píseň I’d Do Anything for Love ve svém podání. Fanoušci ji tehdy ocenili, stejně tak i porota.

Dnes Marta sdílela vzpomínku na den, kdy se mohla vžít do kůže slavného zpěváka a zazpívat si jeden z jeho největších hitů. Fotografii z velkého dne, kdy jako Meat Loaf vystoupila před fanoušky, sdílela na svém Instagramu a v několika slovech napsala, jak ji ztráta mrzí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marta Jandová – Zpěvačka (@marta.jandova)

„Vzpomínka na den, kdy jsem zpívala jako zpěvák Meat Loaf. Budiž mu země lehká. RIP,“ vyjádřila se. Mnoho fanoušků šokovala, protože se k nim informace o smrti herce a hudebníka donesla právě z tohoto příspěvku. Čerstvá rána bude celé zástupy lidí ještě nějaký čas bolet.

Nejlepší vystoupení všech řad

Někteří fanoušci připisují jen smutné komentáře, ve kterých přejí zpěvákovi, aby měl na onom světě klidný odpočinek. Jiní tvrdí, že je vidět, jak byl pro Martu důležitým vzorem. Její ztvárnění Meat Loafa totiž mnoho lidí dodnes miluje. „Za mě pořád nejlepší vystoupení všech řad,“ píše jedna fanynka.

Další sledující dokonce dodává, že si přehrával verzi Jandové několikrát potom, co se dočetl, že zpěvák zemřel, aby na něho mohl zavzpomínat s humorem. Celá řada komentářů se sice vyjadřuje k Martině vystoupení, zbytek ale chápe, že hlavní pozornost by dnes měl mít zesnulý.

Jandová nebyla jediná, která se k jeho smrti vyjádřila, mnoho celebrit truchlí. Dá se očekávat, že v následujících dnech na něho zavzpomínají v nějakém tom příspěvku na sociální síti jak Češi, tak i zahraniční celebrity. Velikán ale bude žít v srdcích mnoha se svými hity ještě dlouho.

Zdroj: Instagram, idnes.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články