Ze syna Johnnyho Deppa vyrostl pohledný muž. Chce se ale věnovat hudbě a kreslení

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Johnyy Depp
Zdroj: Profimedia

Johnny Depp je muž, ze kterého se ženám podlamují kolena, a některé filmy fanoušci sledují vyloženě jenom kvůli němu. Věděli jste, že má syna, ze kterého roste mladý elegán? Jackovi je 20 let a svým sympatickým pohledem si už dnes umí získat pozornost dívek.

Dcera Johnnyho Deppa Lily-Rose je veřejnosti dobře známá díky své kvetoucí herecké kariéře a práci ambasadorky pro značku Chanel. O jejím mladším bratrovi toho ale lidé tolik nevědí.

Drží se mimo showbyznys

Dvacetiletý Jack nemá zájem otce následovat v jeho šlépějích. Drží se spíše stranou od médií, jen zřídka se objeví na nějaké veřejné akci, na sociálních sítích má pouze osobní profily, které sdílí jen s lidmi ze svého okolí.

Jeho matkou je Vanessa Paradis, se kterou má Johnny právě i dceru Lily-Rose. Vztah pár oficiálně potvrdil v roce 1998, rozpadl se v roce 2012. Johnny s Vanessou se nikdy nevzali.

Roste z něho fešák a sympaťák

Ačkoli se Jack sám snaží držet spíše stranou od médií, někdy se nějaké té fotce na instagramu zkrátka neubrání. Na fanouškovské stránce se před několika týdny objevil snímek, na kterém je vidět, že z Jacka vyrostl pohledný mladý muž.

Jeho sympatický úsměv nejspíš musí už teď přitahovat pozornost mladých slečen a rodiče mohou být na mladíka rozhodně hrdí. Ačkoli film ani herecká kariéra Jacka nelákají, po rodičích zdědil umělecké nadání.

Podle webu Hello! se v současné době věnuje kreslení a hudbě. To by chtěl pravděpodobně podle všeho dělat i v budoucnu. Jeho otec o něm prohlašuje, že je v tom dobrý a že ho rozhodně za každou cenu podpoří.

Zdroj: People, Hello!, The Thing, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články