Ze sympatické šéfky v seriálu Mentalista je už dvojnásobná maminka. Na děti si ale musela počkat

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
mentalista
Zdroj: Profimedia

Sledovali jste seriál Mentalista? Na televizních obrazovkách se těšil velkému zájmu a diváci nadšeně hltali každý nový díl. Oblíbenou kriminálku si nenechalo ujít mnoho z nás. Jak už to ale bývá, zub času se jednou podepíše na každém z nás.

Jinak tomu není ani v případě hlavních postav z tohoto seriálu. Jak dnes vypadá šéfka detektivního seriálu, herečka Robin Tunney?

Jedna z hlavních rolí

Od roku 2008 do roku 2015 hrála Robin Tunney postavu Teresy Lisbon v úspěšné sérii Mentalista.

Herečka před vstupem do seriálu zaznamenala spoustu úspěchů, ale tato série skutečně posunula její profesní dráhu na jinou úroveň poté, co se stala ohromně úspěšným seriálem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Robin Tunney (@robintunney)

Stále v jednom kole

I když už je to několik let, co herečka účinkovala v seriálu Mentalista, naštěstí zůstala i nadále zaneprázdněná a stále má co dělat.

Od konce seriálu v roce 2015 se zúčastnila několika různých projektů. Objevila se ve filmech Love a Insatiable a v roce 2019 získala hlavní roli v seriálu The Fix.

Tento seriál sleduje okresní prokurátorku LA Mayu Travis, která prohrála vysoce profilovaný případ vraždy před obžalovanou celebritou.

Bohužel pro fanoušky byl seriál The Fix zrušen po jediné sezóně, která zahrnovala pouhých 10 epizod.

V seriálu to s muži uměla

Pokud jste sledovali seriál Mentalista, nemohli jste si nevšimnout, že to šéfka kriminálního týmu Teresa jako jediná uměla se svým kolegou Patrickem.

Mohlo by se proto zdát, že to herečka podobně s chlapy umí i ve svém osobním životě. Pravda je ale taková, že ne vždy tomu tak bylo.

Na rodinu si oblíbená herečka počkala opravdu dlouho. Maminkou se totiž stala až věku, kdy se mnoho jiných žen pomalu těší na roli babičky.

Pokud jde o soukromí, Robin byla jednou vdaná, a to za režiséra a producenta Boba Gosse. S tím se po jedenáctiletém manželství rozvedla.

Poté prožila krátký románek s režisérem z Austrálie. V roce 2012 se zasnoubila s designérem Nickym Marmetem. Žádost o ruku proběhla na romantické pláži v Riu de Janeiru.

Robin je pyšnou dvojnásobnou maminkou. Má syna Oscara a holčičku, které dali zvučné jméno Colette.

Zdroj: thethings.com, screenrant.com

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články