Zdeněk Godla: Jeho alkoholový problém ho vyřadil ze StarDance

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zdenek godla
Zdroj: Profimedia

Zdeněk Godla byl pro mnohé důvodem, proč sledovat StarDance. Od začátku byl se svou partnerkou Terezou Pruckovou favoritem diváků. A to i přesto, že první večer předvedl spíše prkenný tanec a získal nejméně hlasů, tehdy se ale naštěstí nikdo nevyřazoval. Nakonec pár vypadl ve čtvrtém kole soutěže.

Jenže i po vypadnutí je obvyklé, že se soutěžící na přímém přenosu objeví a podpoří své kolegy, kteří stále ještě pokračují, popřípadě předvedou nějaké to číslo i jako vypadlý pár. Tuto sobotu se ale StarDance muselo obejít bez Godly a mnoho lidí uvažovalo proč.

Dnes už je záhada vyřešena. Za všechno může alkohol! Někteří lidé to tvrdili od začátku, jiní se Godly zastávali. On sám ale přiznal, že byl po pátečním večeru tak trochu společensky unavený, a na StarDance proto raději nedorazil, protože jinak by mohl být opravdu tanec.

Zapíjel Českého slavíka

Zdeněk Godla to umí pořádně rozjet. To je něco, co se o něm ví. Když má důvod slavit, jednoduše se nešetří. A po pátečním předávání cen Český slavík zapíjel celou akci více než všichni ti, kteří vlastně něco vyhráli. Možná měl radost za ně, možná jenom našel příležitost k pití.

On sám se večera také zúčastnil. Společně s Janem Bendigem vystoupil po boku Kapitána Dema a poté předával jednu z cen. Třetí místo v kategorii hip hop a rap získal Raego, s jehož jménem měl při vyhlašování Godla trochu problémy, nakonec ale všichni úspěšně pochopili, o koho jde.

Zdá se, že těch pár vět, které při předávání pronesl, pak později musel Godla s kamarády pořádně zapít. Jenomže mu nedošlo, že další den by měl být na StarDance. A tak se moc nešetřil, jak později sám ochotně v médiích přiznal, a zdá se, že z toho měl ještě legraci.

Trochu jsem to přehnal

„Byl jsem dost společensky unavený po slavících, které jsem si náramně užil, a StarDance bych hned den nato opravdu nedal,“ přiznal herec a tanečník, který tak kvůli alkoholu nemohl podpořit své přátele a kolegy v dalším dílu. Některých se to možná dotklo.

Godla sice vypadl, tím pro něho ale soutěž neskončila a sluší se a patří, aby i nadále dodržoval nějakou slušnost. I když není jeho povinností na večer dorazit, někteří na jeho tvář v publiku dost spoléhali. Bohužel si s tím hlavu nedělal.

Na druhou stranu, něco takového se přece může stát každému a fanoušci Frantovi ze seriálu Most! poměrně dost odpustí. Tím, že Godla vždycky vyvede něco nečekaného, je totiž tak trochu známý, a možná právě proto ho lidé milují. Příště by nicméně bylo lepší, kdyby se takový trapas neopakoval.

Zdroj: Blesk, ahaonline.cz, zivotvcesku.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články