Zbyněk Drda se po letech změnil k nepoznání. Vítěze SuperStar z roku 2006 živí produkce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Zbynek Drda
Zdroj: Profimedia

Zbyňka Drdu si většina lidí pamatuje jako dlouhovlasého blonďáka se sympatickým úsměvem. Získal si srdce mnoha dívek a díky svému hlasu se také stal vítězem třetí řady soutěže Česko hledá SuperStar. Dnes byste ale zpěváka možná nepoznali.

17. prosince 2006 zvítězil v pěvecké soutěži, o rok později se mu podařilo vydat jeho první album s názvem Pohled do očí. Tehdy se také stal v anketě Český slavík skokanem roku, připomíná Deník. Co dělá Zbyněk Drda dnes?

O bujnou kštici přišel

Zapsal se do povědomí nejen svým zpěvem, ale také vzhledem. Delší blond vlasy už ale dnes dávno nemá. „To je poslední pokus. Jde to se mnou z kopce. Už se mi objevilo vzadu i cédéčko,“ řekl loni na začátku roku, když se ve společnosti objevil s novým účesem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zbyněk Drda (@zbynekdrda)

Dnes má Drda vlasy krátké, nosí brýle a z mladíka se změnil v pohledného muže. Že mu vlasy postupně vypadávají, mu sice trochu vadí, říká ale, že není žádný narcis a až tolik svůj vzhled neřeší.

Procestoval svět

I dnes se Zbyněk Drda věnuje hudbě. U nás o něm nebylo tolik slyšet, protože hodně cestoval a se svou hudbou se pokoušel prorazit v zahraničí.

„Jezdil jsem hodně po festivalech v zahraničí, hodně v Asii, jako je Uzbekistán či Tádžikistán. Produkoval jsem i koncerty,“ vysvětluje.

Zpěv je nicméně nyní především jeho koníčkem. To, co ho živí, je právě produkce. Co se týče zájmů, baví Zbyňka vaření, je pyšný na své pokojové rostliny a snaží se žít zdravým životním stylem.

„Pro mě je důležité, abych byl v pohodě a dělal to, co mě baví. Nejsem úplně bohém, já o sobě říkám, že jsem napůl účetní a napůl umělec. Jsem rád nohama na zemi, ale miluji umění a kulturu. A nikdy nevíte, co vám život přinese. Je dobré mít nějaký směr, vizi a cíl, to já mám,“ říká o sobě v rozhovoru pro iDNES.

Zdroj: Instagram, Expres, iDNES, Blesk, Extra, Deník

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články