Závidíte celebritám jejich dokonalý úsměv? V mnoha případech jde o implantáty

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Tom Cruise
Zdroj: Fred Duval / Shutterstock

Některé celebrity svým úsměvem dostávají fanoušky do kolen. Nejednou možná mnohé z vás napadlo, že byste za podobný chrup dali cokoli. Jenomže mnoho slavných má dokonalé zuby vlastně jen proto, že si je jednoduše nechali udělat.

Pokud některé celebritě závidíte její dokonalý úsměv, možná byste to měli ještě přehodnotit. Spousta slavných používá dentální implantáty a jejich úsměvy jsou tak vlastně falešné. Kteří oblíbení herci nebo zpěváci k těmto lidem patří?

Herci i zpěváci

Mezi nejslavnější herce, kteří ohromují fanoušky svým širokým úsměvem díky implantátům, patří Tom Cruise, George Clooney, Zac Efron nebo třeba Jim Carrey.

Co se týče hereček, nové zuby si nechala udělat třeba Katie Holmes, Hilary Duff nebo Kirsten Dunst. Velmi důležitý je úsměv také pro zpěváky. I mezi nimi se tak samozřejmě najde řada těch, kteří si nechali zuby upravit.

Dokonalý úsměv mají díky implantátům třeba Keith Urban, Miley Cyrus nebo Beyoncé. Server HEVA Clinic dokonce zachycuje některé fotografie celebrit, na kterých je vidět rozdíl v jejich úsměvu po úpravě zubů v porovnání s tím před ní.

Trend i mezi českými celebritami

Zubní implantáty nejsou něčím, co by se týkalo pouze zahraničních celebrit. I u nás se někteří slavní pokouší vypadat dokonale právě s pomocí tohoto trendu. Měli jste tušení, že se na vás umělými zuby směje například Jakub Prachař?

Podle webu Vlasta se herec a hudebník svěřil už v minulosti, že má v ústech vlastních zubů jen pár, konkrétně dva přední a dva zuby moudrosti. Zbytek jsou prý implantáty.

Linda Bartošová se pak stala modelkou i s mezírkami mezi zuby. Později se ale rozhodla, že chce svůj úsměv zdokonalit. O zákroku prý přemýšlela už od dětství. A dnes je se svým chrupem naprosto spokojená.

Zdroj: Teeth Xpress, HEVA Clinic, Vlasta

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články