Zatímco v Čechách se po dvou letech ještě nekoplo, na Bali má hotovo. Navštivte „krýp“ Martiny Pártlové, kde v bathroom najdete vane, umyvadle, hajzle a sprche

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Martina Partlova
Zdroj: Profimedia

Není tajemstvím, že Martina Pártlová společně s partnerem staví ubytování na Bali, které chtějí následně pronajímat. Se svými pokroky se pravidelně chlubí na svém instagramu, kde také zaznamenává, jak si pobyt na Bali užívá. Nyní už zná první termíny, kdy bude moci přivítat hosty, a natočila velmi vtipné video, které má návštěvníky nalákat na její „krýp“.

Martina chtěla s partnerem Josefem Vařekou také bydlení, jako má její kamarádka Veronika Arichteva, a tak si koupili dům. Akorát ne na vesnici, ale na Bali.

V Česku nic, na Bali hotovo

Tedy, abychom byli přesnější, Martina si již jednu nemovitost před lety koupila a jedná se o chalupu na vesnici.

„Vždy jsem si přála koupit nějakou starou ruinu a předělat ji k obrazu svému. Hlavním důvodem, proč jsem si tuhle nemovitost pořídila, bylo, že se tam chci jednou setkávat s celou rodinou, třeba na Vánoce nebo při různých příležitostech,“ prozradila serveru Extra, proč si chalupu koupila.

Chalupa se ale zasekla, což přiznala v nedávném rozhovoru pro deník Blesk.

„Už je to dva roky, co to řešíme. Ale nekoplo se,“ přiznala Martina, že na chalupě se tedy ještě nezačalo pracovat.

Kde se ale naopak pracuje o sto šest, je Martiny další projekt, který se rozhodla realizovat na zmíněném Bali. Na svém instagramu Martina přiznala, že jsou to nervy.

„Důležitý je, že pozemek měl svůj vlastní obřad, bez kterýho by nešlo stavět, a aj střecha se dělala v den, kterej byl nejlepší pro její realizaci. Sice se muselo 4 dny čekat a tím pádem nic nedělat, ale je to prej srdce celý stavby, takže nutnost,“ popsala před třemi týdny, jak stavba pokračuje.

Ale nervy za to stály a už je hotovo! Očividně jsou obřady na Bali rychlejší než stavební úřady v Čechách.

Vila má vane, umyvadle, hajzle, sprche

Video, které Martina natočila, aby nalákala zájemce o dovolenou na Bali, jí může závidět leckterý markeťák.

Lámavou českou angličtinou provází Martina videem, kde můžete vidět „palme“ či „banane“. Jistě vás také zaujme rybník with kapr či garáž with Vespa.

V master bedroom Martina ukazuje mimo jiné i pevnost matrací, abyste měli jistotu, že za své peníze dostanete kvalitní spánek.

„This is bathroom. Vane, umyvadle, hajzle, sprche,“ pokračuje Martina ve videu. Právě na tuto část videa pak reaguje Zorka Hejdová, že při těchto slovech odpadla.

Součástí vily je také loskuták Karel či kráva. A největším lákadlem je pak bazén, do kterého Martina předvede i skok ze skákacího prkna.

„Every day is good day,“ říká smyslně na konci videa s místními nápoji.

Pod videem se hned rozjela diskuze, kde sledující video označují jako skvělé. A soudě dle prvních příspěvků, v nichž reagovala například Martina Gavriely, Vlaďka Erbová či Andrea Verešová, se Martina nemusí bát, že by vilu neobsadila.

Zdroje: Instagram, Extra, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články