Zasloužilý otec Roman Vojtek našel řešení, jak se v klidu navečeřet. Pověste dítě na věšák!

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Roman Vojtek
Zdroj: Nextfoto

Manželka Romana Vojtka trochu zamotala hlavu fanouškům, když začala na svém profilu sdílet fotky těhotenského bříška. Následně pak vše uvedla na pravou míru. V době, kdy byla opravdu těhotná, si chtěli své těhotenství užít sami. Nyní tedy sdílí fotografie zpětně a vzpomíná na těhotenství. A co její manžel? Ten zatím věší dítě na věšák.

Roman Vojtek je zasloužilý tatínek, totiž z předchozího vztahu má 2 děti. Jak si starší sourozenci zvykali na nový přírůstek do rodiny?

Novináře si domů nepouští

Roman Vojtek se v rozhovoru pro Novinky rozpovídal o tom, jak to s má s hranicí ochrany svého soukromí. Uvedl, že si drží pevně v rukou to, jak moc bude v médiích vidět. Jeho hranice jsou jasně stanovené a novináře si nikdy nepustí domů. Neudělal výjimku ani u své kamarádky novinářky, která s ním chtěla doma natočit rozhovor.

Pokud chce něco ze svého soukromí sdělit, udělá tak přes svůj instagram. Zde je kontrolorkou jeho žena, která ho upozorní, když už je nějaký příspěvek až moc. Jak Roman Vojtek uvádí, je to zejména v případech, kdy si myslí, že je jeho příspěvek vtipný. A manželka mu pak hezkým způsobem sdělí, že je spíše blbý. Zároveň hned dodává, že se jí jen občas zeptá, aby to nevypadalo, že si žádá její schválení.

Jak jsme již zmínili, kromě nejmladšího Nathaniela má herec ještě 2 děti z předchozího vztahu – Editu a Benedikta. Dcera Edita je ve věku, kdy má vlastní instagram a prý se jí vždy musí zeptat, zda může fotku s ní sdílet. Dcera je však v tomto přísná a většinou to zakáže, takže prý dělá fotky i bez ní, aby je mohl sdílet.

Nový člen rodiny

Roman Vojtek měl od začátku jasno, že nechce být víkendový tatínek, a tedy se s bývalou manželkou dohodli na střídavé péči. Prý by se případně nebránil ani výhradní péči. Sám uvádí, že chápe, že by pro děti bylo lepší žít v úplné harmonické rodině a ne se střídat. Zároveň však dodává, že je lepší mít 2 harmonické rodiny, než jednu kde se rodiče hádají.

V září vedli bývalí manželé syna Benedikta společně do 1. třídy. Je vidět, že v zájmu dětí jsou schopní se dohodnout a fungovat.

Starší sourozenci přijali nejmladší přírůstek do rodiny prý moc hezky. Pro Super herec uvedl: „Benedikt opatrně našlapoval a nevěděl, jak se ze začátku chovat, ale teď je to úplně báječné, dokonce si ho chová, nebojí se, nežárlí na něj, čehož jsme se báli nejvíc. Editka je plnohodnotná pomocnice. Jsem strašně rád, že tam není nějaká nevraživost“.

Děti si měl možnost užít v době, kdy byla kvůli vládním opatřením v souvislosti s onemocněním COVID-19 uzavřena všechna divadla. Vtipně však podotýká, že byl spíše uklízečka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Vojtek (@roman.vojtek)

Jako zasloužilý tatínek  moc dobře ví, jak je těžké si dojít na jídlo s malým dítětem. Na instagramu sdílel vtipné řešení! Pověsit dítě na věšák u vchodu do restaurace! Raději hned v příspěvku vysvětlil, že to nedělá, aby předešel negativním komentářům. Ale my chválíme kreativitu!

Zdroje: Novinky, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články