Zářijový horoskop peněz: Koho čeká bohatství a kdo si naseká dluhy?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
penize
Zdroj: Shutterstock

Lidé se ptají hvězd na řadu věcí. Na lásku, přátelství, zdraví, vztahy v rodině. K významným otázkám, na které se snažíme podle horoskopu odpovědět, patří ale také finance. A právě v měsíci září je už celkem potřeba na ně myslet vzhledem k blížícím se Vánocům.


Někoho potká nečekané bohatství. Jiní budou muset zapracovat na svém jednání, aby se jim peníze sypaly. Pak je tu ale také kategorie lidí, kteří o peníze možná přijdou. Do které ze skupin patříte vy? Přečtěte si velký zářijový horoskop peněz a připravte se na to, co nastane.

Ačkoli peníze nejsou všechno a člověk dokáže být šťastný i bez nich, je příjemné mít si za co užívat života a mít finanční prostředky na dělání radosti ostatním. Ne každý ale má to štěstí. Některým lidem peníze spadnou do klína, jiní o ně více či méně úspěšně musí bojovat.

Štír a Rak jsou zářijovými šťastlivci

Ne každý může mít štěstí. Hvězdy si vybraly v září šťastlivce dva: Raka a Štíra. Lidé narozeni v těchto znameních si přijdou na peníze, ani nebudou vědět jak. Možná se jim zadaří v loterii, možná dostanou v práci přidáno nebo budou nečekaně dědit.

Je důležité, aby se s nově nabytým bohatstvím tito lidé nechlubili, aby se naučili žít skromně, nerozhazovali. V takovém případě je totiž pak možné, že se jim pomocí těch správných investic podaří našetřit ještě více. Navíc třeba udělat radost i lidem kolem sebe.

Býk a Beran promění své odhodlání v peníze

Býk a Beran jsou znamení, která jsou tvrdohlavá, odhodlaná, jdou si za svým cílem. A to především ženy. Ačkoli se možná zdá, že muži v tomto ohledu dominují, právně něžné pohlaví si umí spočítat, kdy se mu vyplatí nevzdávat se svých představ a pokračovat v nich, dokud se nepromění ve skutečnost.

A právě proto v září čeká především kženy narozené ve znamení Býka a Berana odměna, pro kterou tolik dřely. Samozřejmě je možné, že se dočkají vyššího finančního ohodnocení i muži, horoskop ale radí neupínat se na tuto představu příliš.

Panna a Blíženci doplatí na svou naivitu

Řada lidí peníze v září získá, někteří je ale naopak ztratí. Podle hvězd to tak musí být, aby se stavy jednoduše vyrovnaly. A Panny s Blíženci bohužel nepatří k té šťastné části populace. Tito jedinci se nechají snadno nachytat a občas peníze vyhazují, aniž by si uvědomili důvod.

Možná uvěří špatným lidem, nepřečtou si pořádně nějakou kupní smlouvu, vezmou si nevýhodnou půjčku. Nebo jen vyhodí peníze za něco, co nakonec nebudou moci z různých důvodů využívat. Ať už je to jakkoli, těmto lidem hvězdy během září zkrátka nepřejí.

Zdroj: Vogue, Times of India, India today

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články