Zaklínač Henry Cavill bude poprvé otcem. Na miminko už čeká postýlka a v ní lepidlo a skalpely

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Henry Cavill
Zdroj: Profimedia

Herec Henry Cavill se těší na novou roli, která se Zaklínačem nebude mít nic společného. Stane se totiž poprvé otcem. Jeho vyvolenou je televizní manažerka Natalie Viscuso, která se proslavila v reality show o rozmazlovaných teenagerech. V postýlce miminka však podle herce nebudou polštáře, nýbrž skalpely a lepidlo.

Henry Cavill nepatří mezi celebrity, které by sdílely ze svého života všechno. Naopak si své soukromí velmi střeží. Že už přes dva roky randí s Natalií Viscuso, se ale ví, a občas pár něco společného s fanoušky sdílí.

Z rozmazlené teenagerky viceprezidentkou

Vztah potvrdila v listopadu roku 2021 sama Natalie, když sdílela obdivný příspěvek na svém instagramu.

„Jsem na tebe tak hrdá, Henry. Opravdu jsi ten nejlepší muž, jakého jsem kdy poznala,“ pěla ódy na svého vyvoleného.

Již v dubnu se ale objevila jejich první společná fotka, kde hrají šachy a vzájemně se vyzývají v tom, kdo vyhraje.

O rok později měla dvojice premiéru na červeném koberci, kdy společně dorazili na premiéru pokračování filmu Enola Holmes. O měsíc později potvrdili, že společně pracují na adaptaci Warhammeru 40 000.

Kdo je ale vlastně Natalie Viscuso? Jedná se o televizní manažerku, kterou v roce 2005 proslavila reality show Moje super úžasné šestnáctiny, která představovala mladé teenagery, jimž rodiče splní každé přání.

„V 15 letech nyní Natalie žije v domě za 5 milionů dolarů a jezdí po městě v tatínkových Bentley a Ferrari,“ zněl dle serveru People popisek u Natalie.

Navštěvovala University of Southern California, v roce 2011 získala bakalářský titul na School of Cinematic Arts University of Southern California, kde se také věnovala mimoškolním aktivitám a získala akademické vyznamenání. Aktuálně je viceprezidentkou Roy Lee’s Vertigo Entertainment, produkční společnosti se sídlem v Los Angeles.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Henry Cavill (@henrycavill)

V postýlce bude lepidlo

Vztah se Henry a Natalie rozhodli posunout na další úroveň a herec na Den otců oznámil svým fanouškům velkou novinu: bude poprvé otcem.

„Šťastný Den otců, tatínkové. Ukázalo se, že se brzy připojím k vašim posvátným řadám,“ napsal herec k fotografii na instagramu s dětskou postýlkou.

Své sledující požádal o nějaké tipy a rovnou pro rýpaly dodal, že polštáře na fotce samozřejmě nebudou v postýlce, až se miminko narodí. V postýlce ale přece jen budou divné věci.

„Jen lepidlo a skalpely, aby si mohl postavit miniatury Warhammeru,“ dodal herec a skalní fanoušek této hry.

Zda se dvojici narodí holka, nebo kluk, to už herec neprozradil. Dá se ale očekávat, že samotné narození si nechá pro sebe a obličej miminka nejspíše neodhalí.

Zdroje: Instagram Viscuso, People, Instagram Cavill

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články