Zagorová a Margita budou mít na Štědrý den nezvyklou polévku. Posilní se i alkoholem

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Zagorova Margita
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan, Martin Hykl / CNC / Profimedia

Oblíbený pár české hudební scény, tedy Hanka Zagorová a Štefan Margita už se den intenzivně chystá na Štědrý den, lépe řečeno na štědrovečerní večeři. Její příprava totiž není vůbec snadná. Doufají také, že si užijí klidné svátky. Rok 2021 byl obzvláště pro Hanku dost náročný.

Dnes, den před Štědrým dnem, je to u Hany Zagorové a jejího manžela Štefana Margity pěkný „šrumec“. Musí totiž nachystat vše na další den, především pak na sváteční večeři.

Na stole bude salát i polévka

„Vaříme brambory a začneme pomalu krájet vše na saláty,“ řekla zpěvačka pro CNN Prima NEWS s tím, že bramborový salát je její doména.

Chybět nebude ani polévka, nikoliv však rybí, ale moravská zelňačka. „Máme ji oba moc rádi. Děláme ji na moravský způsob, takže do ní dáváme brambůrky, houby a prostě všechno možné,“ vysvětlila.

A aby jim šla práce lépe od ruky, posilní se domácím vaječným likérem. Zkrátka vánoční idylka. „Samozřejmě přibereme pár kil, takový hezký start do nového roku,“ myslí si operní pěvec.

Zpěvačku stále trápí postcovidový syndrom

Tak snad jim ten start vyjde a nadcházející rok bude mnohem lepší než byl ten minulý. Oblíbenou zpěvačku totiž trápily velké zdravotní potíže.

Hana Zagorová totiž už několik měsíců bojuje s postcovidovým syndromem. Vše vygradovalo letos v září, když byla nalezena v bytě v bezvědomí.

Navíc si nalomila obratle

Její manžel byl v té době na vystoupení na Slovensku. Do bytu se tak musela dostat policie, kterou kontaktovala rodina, když se Hanka neozývala.

Následoval pobyt v nemocnici. Poté začala zpěvačka chodit na pravidelné krevní transfuze, které jí alespoň trochu pomohly. V listopadu ji ale zase pro změnu potrápily nalomené obratle. Tak snad už si tu smůlu oblíbená umělkyně vybrala.

Zdroj: Blesk.cz, CNN Prima NEWS, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články