Žádná uťápnutá Vanda z Ulice. Její představitelka nafotila rajcovní snímky pro pánský časopis

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Hrusinska Kristyna
Zdroj: Profimedia

Kristýna Hrušínská, kterou mohou diváci vídat pravidelně na TV Nova v seriálu Ulice, se odhodlala k pořádně odvážnému kroku. Ve svých sedmatřiceti letech se svlékla pro pánský časopis. Svým slavným rodičům to raději neřekla. Jejímu manželovi to ale vůbec nevadilo, spíše naopak.

Kristýna Hrušínská pochází ze slavné herecké rodiny. Její tatínek je herec a ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský, její maminkou je herečka a dabérka Miluše Šplechtová.

Právě s ní se pravidelně objevuje v seriálu Ulice, kde spolu hrají také matku s dcerou. Není to pro ně ale žádná novinka, v divadle společně účinkují už několik let.

O focení rodičům raději neřekla

Kristýna má tak s rodiči hezký vztah. Jak ale nyní přiznala, jednu věc jim zatajila. A to když se nedávno svlékla pro pánský časopis. Vydání, kde se objeví Kristýna téměř tak, jak ji Bůh stvořil, by se mělo v trafikách objevit každým dnem.

„Dozvědí se to, až to vyjde na stáncích,“ vysvětlila Blesku. Nabízí se otázka, když se obávala svěřit vlastním rodičům, nebála se také reakce svého manžela?

Jedná se o propagaci filmu

Nikoliv, protože to byl právě její muž, režisér Matěj Balcar, který s nápadem přišel. „Pózovat pro Playboy původně začalo jako vtípek, který manželovi nadhodili producenti,“ vysvětlila iDNESu.

Snímky totiž měly sloužit k propagaci filmu Pánský klub, který její manžel režíruje. Kristýna v něm hraje hlavní roli terapeutky pro sexuálně závislé.

Diváci Ulice budou koukat

„Matěj se zasmál, doma mi to tlumočil a byl docela překvapený, když zjistil, že mi to vlastně zalichotilo a jsem v pohodě to udělat,“ vysvětlila deníku.

Je tedy jasné, že na takovou reklamu musel režisér snímku kývnout. Překvapeni budou jistě i diváci Ulice, kteří uvidí naivní a tak trochu „uťápnutou“ Vandu v úplně jiné pozici.

Zdroj: Blesk, iDNES

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články