Zac Efron: Z mladého zamilovaného studenta vyrýsovaným wrestlerem

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Zac Efron
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Herec Zac Efron byl dlouho hercem jedné role. Všichni si ho spojovali s Muzikálem ze střední. To už je však historie a z mladého nagelovaného chlapečka vyrostl muž, který si bez problémů může střihnout roli wrestlera. Sám ale vnímá, že některé filmové role jsou moc náročné pro zdraví a už nechce znovu kvůli roli ubližovat tělu.

Slávu herci přinesl v roce 2006 zmíněný Muzikál ze střední, ve kterém zpíval po boku Vanessy Hudgens. V prvním díle byl ale jeho hlas nahrazen a dle serveru ScrenRant mu nebylo vysvětleno proč. V písních tak zní hlas zpěváka a herce jménem Drew Seeley.

Efron však trval na tom, že v dalších pokračováních zpívat bude a následně svůj pěvecký talent předvedl i v muzikálech Hairspray nebo Největší showman.

Za změnou stálo zranění

V dubnu 2021 se rozvířily spekulace, že herec podstoupil plastickou operaci obličeje. Herec toto označil za vtipné a v rozhovoru pro server StyleCaster vysvětlil, že jeho čelist se změnila již v roce 2013, kdy prodělal zranění čelisti.

Také dodal, že o sobě nikdy nečte věci na internetu, takže mu tyto spekulace řekla jeho máma.

O zranění se rozpovídal v rozhovoru pro magazín Men’s Health. Ke zranění čelisti dle herce došlo tak, že uklouzl v ponožkách ve svém domě a narazil na žulový roh fontány. Když se probral, tak mu prý brada visela z obličeje.

Má celoživotní následky v podobě poškozených žvýkacích svalů, a když je pravidelně necvičí, jeho čelist ochabne, což prý způsobí změnu v jeho obličeji.

Kvůli Pobřežní hlídce si sáhl na dno

Fanoušci, kteří svého oblíbeného herce bránili, když vznikaly fámy o zpackané plastické operaci, také upozorňovali, že herec zmužněl a změnil se věkem.

Největší proměnou prošel kvůli filmu Pobřežní hlídka, kde předvedl vyrýsovanou postavu. V rozhovoru pro Men’s Health však uvedl, že to bylo velmi náročné a už by takovou proceduru podstupovat nechtěl.

Kromě užívání diuretik se přetrénoval a jedl tři stejná jídla každý den. Navíc bylo natáčení velmi náročné a málo spal. Herec také přiznal, že si nechce stěžovat, ale že to říká kvůli dalším lidem, kteří by takový trénink chtěli podstoupit.

Pro Zaca byl tento proces zničující a následovaly prý dlouhé neblahé účinky na jeho zdraví.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zac Efron (@zacefron)

Nová role wrestlera

Fanynky se však nemusejí obávat, že by herec úplně přestal s posilováním. Pro film Železní bratři totiž potřeboval na svých svalech opět zapracovat.

Příběh, natočený podle skutečné události, se bude točit kolem bratrů, kteří se v 80. letech proslavili v profesionálním wrestlingu. Kevin, Kerry, David a Mike von Erichové pod vedením despotického otce a trenéra v jedné osobě se zapsali do historie tohoto sportu.

A právě těmto sportovcům vzdal Zac Efron hold ve svém příspěvku na instagramu, ve kterém odhalil své vyrýsované tělo.

„Velmi obdivuji a respektuji svět profesionálního wrestlingu a obětavost sportovců,“ napsal k fotce.

Je více než zřejmé, že z mladého nagelovaného puberťáka vyrostl mužný herec, který má hereckému světu ještě mnoho co nabídnout.

Zdroje: ScrenRant, StyleCaster, Men´s Health, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články