Za Tomáše Kluse se v kině někdy děti stydí. Manželku bere na rande jednou do měsíce

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Tomas Klus
Zdroj: Nextfoto

Pro Tomáše Kluse znamená jeho rodina opravdu hodně. Proto se snaží s manželkou Tamarou i všemi svými dětmi trávit dostatek času a brát je také na akce. Zatímco s dětmi chodí pravidelně třeba do kina, nezapomíná ani na nějaké to rande se svou ženou.

„Jsme tradicionalisti a tradičně si užíváme volno spolu. V demokratickém hlasování O programu dost často vítězí nový animák, takže jsme zase tady,“ napsal Klus ke snímku, na kterém jsou vyfoceny jeho děti v kině.

Už se za něj začínají stydět

Klusovy děti jsou sice rády, když s tatínkem mohou někam do společnosti, zároveň už se ale dostávají do věku, kdy se v některých ohledech za tatínka stydí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tomáš Klus (@tomas_klus)

Kdyby prý například u filmu začal ronit slzy, raději by si odsedly minimálně o řadu od něj. „Jakože doma je to v pohodě, tam tě, tatínku, při slzení potulíme, ale mezi lidma už je to TRAPNÝ,“ směje se hudebník u fotky.

V komentářích se nicméně dozvěděl, že muži, kteří pláčou u filmů, jsou vlastně oblíbení a u žen poměrně žádaní. Tak třeba to časem pochopí i jeho děti.

Každý měsíc na rande

Klus se samozřejmě nezapomíná věnovat ani své manželce Tamaře. Tu bere prý minimálně jednou měsíčně na večeři.

„Když děti byly hodně malé, byl to opravdu záhul. Potřebovali jsme jednou za čas vypadnout,“ prozradil s tím, že se v té době se ženou vzdalovali a jenom to, že si na sebe našli takto čas, jim vztah zachránilo.

„Máme naordinováno aspoň jednou měsíčně, že jdeme na rande. Úplně sami. Všem vřele doporučuji,“ říká v rozhovoru pro iGlanc.

Zdroj: Instagram, iGlanc

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články