Za dcerou Jany Bernáškové se pánové otáčí. V Amsterdamu je o pomoc v nesnázích nemusela ani žádat

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Jana Bernaskova
Zdroj: Nextfoto

Z dcery Jany Bernáškové roste nádherná mladá slečna. Šestnáctiletá dívka maminku často doprovází do společnosti a pánové se za ní nestačí otáčet. A svou krásou očividně neoslňuje pouze muže u nás, ale také v zahraničí.

Loni v listopadu se ukázala Justýna Drábková po boku své maminky na premiéře filmu Ireny Pavláskové Vánoční příběh.

Tam na ní také maminka prozradila, že má její dcera přítele, píše Super. To ale mužům nebrání v tom, aby se za krásnou mladou dívkou otáčeli.

Po Amsterdamu na kolech

I když je jí 16 let a prochází si právě pubertou, se svou maminkou vycestuje ještě do zahraničí ráda. Momentálně si s Janou užívají krásy Amsterdamu.

Ten se rozhodly jeden ze dnů procestovat na kolech, nešlo to ale úplně podle jejich představ.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jana Bernášková (@jani_bernaskova)

„Já miluji svou dceru a výlety s ní. Kola v Amsterdamu stojí asi 15 euro na den. My jsme si je půjčily na 4 hodiny a stačilo nám to,“ napsala Bernášková ke svému příspěvku.

Dcera si to umí zařídit

Jak je vidět na sdílených videích, do některých míst byl problém se s kolem dostat. Například při jejich tlačení do schodů měly Jana i Justýna velké problémy.

Zatímco maminka se ale nakonec s kolem zdárně poprala a dostala ho nahoru sama, její dceři to trvalo. Naštěstí jí na pomoc přiskočili dva silní pánové, kteří jí ochotně pomohli kolo vynést.

„Bylo těžké je vytáhnout, byla těžká jako prase,“ postěžovala si na kola Jana. „Ale Justý si to umí zařídit. Na rozdíl ode mě, staré vydry, jí vesmír pomohl,“ zasmála se maminka.

Zdroj: Instagram, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články