Z roztomilého syna Petry Němcové vyroste milovník. Už teď svým chováním připomíná Romea

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Nemcova Petra
Zdroj: Profimedia

Krásná modelka českého původu Petra Němcová si užívá svůj malý ráj uprostřed Karibského moře. Společnost jí dělají její manžel a dvouletý syn Bodhi. Ten se na instagramu ukázal jako super rozkošný Romeo, který o Valentýna posílá květiny.

Petra Němcová je rodačka z Karviné, která okouzlila celý svět. Jako šestnáctiletá vyhrála modelingovou soutěž, která jí otevřela brány nejprve do Milána, poté do Paříže a New Yorku.

Drsná zkouška

Petra měla sice úctyhodnou kariéru, ale v osobním životě už takové štěstí neměla. V roce 2004 se vydala se svým tehdejším snoubencem do Thajska.

Ve stejnou dobu ale zemi postihla ničivá vlna tsunami. Modelka katastrofu odnesla zlomenou pánví, její partner bohužel neštěstí nepřežil.

V téměř čtyřiceti poprvé matkou

Kráska měla ve svém životě řadu zajímavých mužů. Údajně randila s Brucem Willisem, Leonardem DiCapriem, Jamesem Bluntem či Seanem Pennem. Na toho pravého ale čekala dlouhých čtyřicet let. Tím se nakonec stal podnikatel Benjamin Larretche.

Nyní je už modelka šťastná a spokojená. Což ukazuje i na svém instagramu. Tam se nedávno pochlubila roztomilým valentýnským videem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Nemcova (@pnemcova)

Romeo, Romeo…

Hlavní roli ale nehraje Petra, nýbrž její nádherný dvouletý synek Bodhi. Ten utrhne květinu a snaží se ji předat svému tatínkovi, který je ale vysoko v okně.

Roztomilý chlapeček se snaží všemožně květinu doručit a opravdu připomíná pověstného Romea, který čeká na svou Julii pod jejím balkónem.

Jeho otec nakonec zapeklitou situaci vyřeší a synovi z okna slaní koš, do kterého květinu hodí. Být Petrou, tak bych si dala pozor na dobu, až vymění tatínka za nějaké pěkné děvče. Jak je z videa evidentní, má našlápnuto na pořádného milovníka.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram, Zivotvcesku.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články