Z dcery Moniky Bagárové roste tanečnice. Talent zdědila po dědečkovi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Monika Bagarova
Zdroj: Nextfoto

Z dcery Moniky Bagárové možná jednou bude také velká celebrita. Už teď má na instagramu své maminky velkou podporu fanoušků a jak se ukazuje, je hudebně i tanečně nadaná. A kromě sledujících k jejím velkým fanouškům patří také její dědeček, který s ní dokonce taneční kreace sám trénuje.

Malá Ruminka se čím dál více podobá mamince. A to nejen ve chvílích, kdy společně kvůli fotkám na instagram sladí rtěnky. Holčička se umí nakrucovat jako modelka, pro hudbu má cit, dokonce už vystupovala v jednom z Moničiných klipů.

Před publikem se nestydí

Na sociálních sítích je bezpochyby jedním z nejslavnějších českých dětí. Monika sdílí se svou dcerou téměř každý den nějaké to video, kterým buď sledující ohromí, nebo pobaví.

To ale není jediný způsob, jak se dívka proslavuje. S maminkou už dokonce vystupovala na jednom z jejích koncertů, kde společně zazpívaly a rozněžnily publikum.

A nedávno se ukázalo, že Rumia má talent mimo jiné i pro tancování. Ten možná zdědila po dědečkovi, který se ani ve svém věku nebojí to pořádně rozbalit. Video, které Monika na instagramu sdílela, si získalo fanoušky téměř okamžitě.

Takového dědu by chtělo hodně dětí

Snímek, který Monika fanouškům představila, musel nejednoho z nich rozhýbat. Energie, kterou dědeček dává do tance, je totiž až neuvěřitelná. A ještě u toho podporuje Ruminku, která se na svůj věk opravdu snaží.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Jestli jednou bude jako maminka vystupovat na velkém pódiu, to zatím jasné není, pokud ale ano, rozhodně kromě zpěvu předvede i pořádnou pohybovou show.

„Je to neuvěřitelné a boží. Takové prarodiče by si zasloužilo každé dítě,“ komentuje Moničin příspěvek jeden z uživatelů. „Je vidět, že práce šlechtí a léčí. Takového dědečka by si mohla přát každá vnučka,“ doplňuje pak další.

Je jasné, že po mamince i po dědečkovi zdědila Ruminka to nejlepší, co mohla. A že může být opravdu ráda za tak skvělou rodinu. Sledující se jistě už teď nemohou dočkat toho, co předvede dívka příště.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články