Z Agáty je surfařka. Takhle řádila ve vlnách na Tenerife

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Agata Hanychova
Zdroj: Profimedia

Sezóna dovolených se blíží a lidé přemýšlí, na jaké místo zalité sluncem letos vyrazí. Ačkoliv jsou možnosti kvůli pandemii koronaviru omezené, vždy se dá najít místo, které vám dá pocit pohody a klidu. Takové místo si našla i Agáta Hanychová.

Agáta Hanychová je česká modelka, majitelka modelingové agentury a moderátorka. V minulosti byla vdaná za muzikanta a moderátora Jakuba Prachaře, se kterým má dceru Miu. Z předchozího vztahu má ještě syna Kryšpína. Je také druhou vicemiss České republiky z roku 2005.

Hurá na dovolenou!

Agáta zase řádí! Tentokrát se vydala na luxusní dovolenou do španělského Tenerife a rozhodla se vyzkoušet zajímavou aktivitu. S kamarády si půjčila surf a rozvlnila své tělo na divokých vlnách rozbouřeného moře.

Kráska se na svém instagramovém profilu pochlubila videem z dovolené, na kterém ukázala, jak tráví volný čas s kamarády. Na Kanárských ostrovech se rozhodla vyzkoušet surfování a celý zážitek zdokumentovala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Ve videu můžeme vidět, jak se před samotným surfováním rozcvičí a poté jde na věc. Ze začátku se se samotným surfem dvakrát nekamarádí, po malé chvíli však sjíždí vlny jako správná surfařka.

Podle dalších příspěvků, které na svých sociálních sítích sdílí, si dovolenou užívá se vším všudy. Není divu, že se rozhodla vyrazit do teplých krajin, u nás se totiž sluníčka jen tak nedočkáme.

Oslava musí být

Agáta minulý měsíc oslavila šestatřicáté narozeniny. Velkou oslavu jí připravila maminka Veronika Žilková a poté, co Agáta sfoukla svíčky na krásném dortu, se dámy rozvzpomínaly u fotek, na kterých je modelka malou dívkou.

Největší radost má Agáta z věku své babičky, která před nedávnem trpěla zápalem plic. S touto nemocí se však poprala a Agáta se pochlubila krásnou fotografií, na které vypadá devětasedmdesátiletá babička krásně.

Jsme zvědaví, jak dlouho plánuje Agáta na Tenerife zůstat a zda se po svém surfařském zážitku rozhodla pokračovat v tomto adrenalinovém sportu. Budeme jí držet pěsti, ať se jen zlepšuje a ať si pobyt u moře užije.

A pokud jste zrovna na Kanárských ostrovech i vy, tak se pořádně dívejte kolem sebe. Možná budete mít štěstí a tato kráska se ujme lehátka přímo vedle vás.

Zdroj: Instagram
Autor: Štěpán Pacík


Související články