Yvonne Přenosilová má problémy se zdravím. Nejede na dovolenou a neslaví narozeniny

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Prenosilova Yvonne
Zdroj: Profimedia

Zatím co se její kolegové a vrstevníci nemohu dočkat, až oslaví své narozeniny se svými fanoušky, Yvonne Přenosilová to má úplně jinak. Už několik let prakticky nevystupuje a v posledních měsících se ani neobjevuje na veřejnosti. Podle magazínu Sedmička ji trápí především špatný zdravotní stav.

Yvonne Přenosilová patřila v šedesátých letech k našim pěveckým hvězdám té největší velikosti. Své zázemí našla v Semaforu, ale vystupovala velmi často také v zahraničí.

Z emigrace se vrátila sama

Vzhledem k tomu že nesouhlasila s režimem, který na našem území v té době panoval, byla nakonec nucena zemi opustit a skončila v emigraci.

Nějakou dobu žila v Londýně, poté skončila v západním Německu. Tam se dokonce vdala a měla syna. Její manželství ale nevydrželo a ona se po revoluci vrátila bez manžela i bez syna.

Oslavovat se jí nechce

Slavná interpretka hitů Boty proti lásce či Mně se líbí Bob měla na začátku července a půlkulaté narozeniny. Své pětasedmdesátiny ovšem nějak výrazně neslavila.

„Nebudu to slavit. V tomhle věku už se to neslaví,“ vysvětlila magazínu Sedmička zpěvačka s nezaměnitelným hlasem.

Někteří její kolegové z branže by ale nesouhlasili. Velký narozeninový koncert si například dopřál Petr Janda, chystá ho i Petr Spálený s její kolegyní ze Semaforu Miluškou Voborníkovou.

Trápí ji bolest zad

Přenosilová už léta nekoncertuje, a jak napsal společenský magazín, v posledních měsících už ani nevychází ven ze svého bytu.

„Paní Přenosilová má obrovské bolesti zad. Prakticky kvůli nim ani nevychází z domu. Když už přece jen někam nutně potřebuje jít, předchází tomu dvouhodinová příprava, kdy si musí záda ledovat,“ řekl anonymní zdroj Sedmičce.

Potvrdila to i sama zpěvačka, která si stěžovala na špatné zdraví. Z těchto důvodů se dokonce nechystá ani na žádnou dovolenou.

Dříve alespoň navštěvovala svého jediného syna v Německu, nyní už se ale nedostane ani tam. I tak jí ale přejeme dodatečně všechno nejlepší a především zdraví.

Zdroj: Sedmička, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články