Yvetta Blanarovičová vypadá ve svém věku skvěle. Plastiky nemá, až na ně dojde, bude o nich fanoušky informovat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Yvetta Blanarovičová
Zdroj: Nextfoto

24. září oslavila Yvetta Blanarovičová 60. narozeniny. Mnoho lidí by jí ale její věk netiplo. Herečka vypadá naprosto skvěle, a v minulosti se dokonce spekulovalo o tom, zda za tím nestojí nějaké plastiky. To ale Yvetta v rozhovorech vyvrátila.

Když loni po vystoupení v Show Jana Krause sdílela na instagramu jednu ze svých fotografií, strhla se pod snímkem vlna kritiky. Fanoušci herečku osočili z toho, že svůj obličej až příliš uměle upravuje, píše Expres.

Yvetta jim ale poslala jasný vzkaz: „Žádný zákrok na obličeji jsem opravdu nepodstoupila, jedná se čistě o práci šikovné vizážistky ze Show Jana Krause. Navíc fotka lehce zkreslí, na kamerách je už znát, že nějakou tu vrásečku mám, přece jen mi dvacet už není.“

O operacích by prý fanoušky informovala

Blanarovičová tehdy přiznala, že až to bude nutné, má v plánu jeden jediný zákrok, kterým je operace očních víček. Prozatím k tomu ale nedošlo a ona slíbila, že jakmile se k něčemu podobnému odhodlá, své sledující o tom bude informovat.

Herečka v minulosti dále uvedla, že nepoužívá žádnou chemii a na svůj obličej používá čistě přírodní kosmetiku. „Ptáte se, co používám za kosmetiku. Ráno citron, led, sprcha, kokosový olej,“ nechala se slyšet.

Doplnila pak ještě, že užívá také krém vyráběný z hlemýžďů a sérum z rybích jiker. Tyto přípravky vyjdou na několik tisíc korun, jsou ale zcela bez chemie, a to se podle Blanarovičové vyplatí.

Přitažlivá krása

Yvetta se mimo jiné nedávno pochlubila na instagramu vtipným zážitkem. Když ji prý v obchodním domě viděla jedna fanynka, řekla jí: „Vypadáte jako Blanarovičová. Ale jste hubenější.“ Herečku to pobavilo a potěšilo.

Na fotografii, kterou k příběhu sdílela, vypadá skvěle. A to potvrzují i komentáře fanoušků. „Báječná přitažlivá krása,“ napsal například Jiří Socha.

„Yvetto, užívejte hezký den. A už nehubněte. Takhle vám to moc sluší,“ doplňuje Jiří Růžička. Blanarovičová je jednoduše na svůj věk neskutečně krásnou ženou a ještě nejspíš dlouhé roky bude v tomto ohledu popírat veškeré zákony přírody.

Zdroj: Instagram, Expres, Blesk, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články