Yvetta Blanarovičová se pochlubila svou mladší sestrou. Z její krásy vás bude zrak přecházet

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
yvetta blanarovicova
yvetta blanarovicova

Yvetta Blanarovičová otevřeně teskní po své rodině. V této náročné době se jí stýská nejen po mamince, ale také sestře Alexandře, která žije v Bratislavě. Zveřejnila proto fotografii, u níž se vypisuje ze svých pocitů.

Teskní po rodině

Yvetta se se svou rodinou dlouho neviděla a velmi jí chybí. Ze svého stesku se rozhodla vypsat, jak už to ostatně dělá již několik let, co si vede deník. Tentokrát zvolila formu příspěvku na Instagramu.

„Moje sestra… od března 2019 jsme se viděly jednou… máma celou rodinu neviděla rok. Starší lidé počítají čas jinak. Nemají ho tolik. Těším se na to, jak se všichni budeme moct obejmout,“ napsala k fotografii, na níž jí objímá její sestra Saša, oblíbená herečka.

„Sluší vám to, děvčata. Yvettko, věřím, že vám i mamince je smutno, rodina je základ a lidi by se měli mít rádi a držet při sobě. Mám to taky tak,“ napsala jí k fotografii jedna sledující.

Yvettina sestra Alexandra žije v Bratislavě a pochází z druhého manželství hereččina otce. Jedná se tedy o sestru nevlastní. Dnes na sebe tyto ženy nedají dopustit a říkají si všechno.

Živí se jako produkční

Alexandra je úspěšná producentka, a dokonce působí i v sestřině charitativní společnosti La Sophia.

Ta podporuje vzdělávání dětí, které jsou nějak znevýhodněné – ať už mají handicap, pocházejí ze sociálně slabé rodiny nebo dětského domova.

Soukromí si Alexandra střeží, pár tvoří s režisérem Tomášem Eibnerem.

Autor: Alice Konopásková


Související články