Yvetta Blanarovičová před 35 lety porodila syna. Donedávna jej považovali za jejího milence

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Yvetta Blanarovicova
Zdroj: Nextfoto

Syn Yvetty Blanarovičové je fešák k pohledání. Vystudoval na univerzitě management, diplomacii a komunikaci. I když ve šlépějích své matky nekráčí, z fleku by se mohl pohybovat v showbyznysu například jako model. U příležitosti jeho 35. narozenin herečka a zpěvačka zavzpomínala na to, jak prožívala Matyášův porod. S příběhem se svěřila na své sociální síti.


„Má jiné životní schéma, než je umění, ale rád chodí do divadla. Od střední školy se zabývá něčím jiným,“ říká o svém synovi Blanarovičová. Zatím se prý do ženění a vlastních dětí nijak nehrne. Ona sama by ale rolí babičky rozhodně nepohrdla.

Prozatím jí nezbývá nic jiného než myslet na to, jaké to bylo, když byl malý právě Matyáš. Sledujícím na svém instagramu se svěřila s tím, jak prožívala den, kdy její chlapec přišel na svět.

Okamžitě pocítila lásku

„Ten den bylo hodně porodů. Já měla bolesti, ale těšila jsem se na tebe. Přišla sestra pozdravit ‚hérečku‘. Hned mi připomněla, že před měsícem rodila taky jedna taková a řvala jak na lesy. A že prý doufá, že dám s tímto typem předvádění se pokoj,“ vzpomíná Blanarovičová.

Tiše se v oddělené kóji pokoušela nemyslet na bolesti. A to od osmi od rána až skoro do půlnoci toho dne.

„Zapomněli na mne. Pak náhodou někdo vešel, slyšela jsem jenom křik a rychle mne přesunuli na sál. Probrala jsem se na JIP. Ale narodil ses,“ vypráví herečka.

Blanarovičová píše, že okamžitě pocítila velký příval lásky. A její chlapec jí všechny její úsměvy vrací. I když je mu už 35 let, ona ho stále považuje za malého kluka, za maminčina syna, který bude mít v jejím srdci vždy místo.

Syna považovali za milence

Devětapadesátiletá zpěvačka a herečka se udržuje v kondici. Díky jejímu mladistvému vzhledu by jí někteří lidé tipli daleko méně.

I proto pohledného mladíka, který se s ní sem tam objevil ve společnosti, kdysi bulvár považoval ze jejího milence, nikoli za syna.

Yvetta média dlouho v této lži nechávala. Lichotilo jí, že vypadá mladě, a že je její syn považován za krasavce. Nakonec celou skutečnost odtajnila. To ale neznamená, že se společnými fotografiemi chlubí o něco méně.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články