Wonder Woman porodila další holčičku. S velkou rodinou se pochlubila na sociální síti

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Gal Gadot Varsano
Zdroj: Profimedia

Když se řekne Wonder Woman, většina z nás si představí superhrdinku v modročerveném kostýmu. Herečka Gal Gadot, která postavu ztvárnila, je dnes už trojnásobnou matkou a o nějakém tom superhrdinství by se tak dalo hovořit i v jejím reálném životě. Postarat se o tak velkou rodinu totiž rozhodně není jen tak.

Gal Gadot-Varsano se narodila v roce 1985. Dnes ve svých šestatřiceti letech má na kontě několik velkých rolí, mezi které patří třeba Gisele ze série Rychle a zběsile. Zahrála si také ve filmech Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti, Liga spravedlnosti a je představitelkou Wonder Woman.

Herečka kromě všech těchto rolí také působí jako modelka, a v roce 2004 se dokonce stala ve své rodné Izraeli královnou soutěže Miss. Nějaký čas se věnovala také armádní činnosti, dnes je především matkou.

Holčičce dala krásné jméno

Těhotenství oznámila Gal Gadot fanouškům před několika měsíci prostřednictvím sociální sítě. Dnes už je na světě malá holčička, kterou se nakonec rodiče rozhodli pojmenovat Daniella.

„Nemohla bych být šťastnější, než jsem. Zároveň ale ani unavenější,“ přiznala se po porodu herečka. Je pravda, že postarat se o tři holčičky nejspíš nebude jednoduché. Dokáže si to někdo z vás představit?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gal Gadot (@gal_gadot)


S manželem Yaronem Varsanem už má z předchozích let holčičky Almu a Mayu. Starší dívce je dnes už devět let, možná tak pomůže se starostí o nejmenší Daniellu. Mladší Maye jsou tři roky.

Velká šťastná rodina

Na svém Instagramu už se Gal Gadot fanouškům pochlubila s tím, jak krásnou a velkou rodinu má. Snímek, který sdílela po příjezdu z porodnice domů, zachycuje jí, jejího manžela i všechny tři dcerky.

Devítiletá Alma drží malé miminko v náručí a je vidět, že má ze sourozence velkou radost. Usmívá se i zbytek rodiny a není pochyb o tom, že je celá parta šťastná a těší se na to, co další dny s novým členem rodiny přinesou.

Gal Gadot doslova září a nějakou poporodní únavu byste na ní hledali marně. Ačkoli v příspěvku píše, že je vyčerpaná, na fotce to na sobě nedává znát. Všem fanouškům přeje hodně lásky do života, protože jí teď má se svou velkou rodinou na rozdávání.

Gratulacemi se to jen hemží

Pod instagramovým příspěvkem se střídají gratulace hned v několika jazycích, srdíčka nestíhá herečka a novopečená maminka ani počítat. Všichni přejí rodině jenom to nejlepší.

Někteří se pozastavují nad tím, jak náročné to bude mít doma otec rodiny se čtyřmi ženami. Jiní jsou zase nadšení z toho, že i třetí miminko je dívka, protože první dvě rostou do krásy, a ona tak má stejné předpoklady.

„Krásná fotka, krásná rodina. Daniella je nádherné jméno, nemohli jste vybrat lépe,“ píše se v komentářích. S tímto tvrzením souhlasí nejeden fanoušek, a Gal Gadot tak může být šťastná za podporu.

Kdy se zase vrátí k natáčení, zatím není jisté, nějaký čas si teď nejspíš bude herečka užívat rodiny a věnovat se dětem. Rozhodně se ale ještě nechystá pověsit svou filmovou kariéru na hřebík.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články