Walker, Texas Ranger: Někteří herci se po letech věnují charitě, jiní zůstali věrní filmu. Někteří zemřeli předčasně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Walker Texas Ranger
Zdroj: Profimedia

Americký akční seriál Walker, Texas Ranger se začal vysílat v roce 1993. Stal se velmi oblíbeným a natočilo se ho celkem 8 řad. Snímek se proslavil ve více než 100 zemích světa a populární je dodnes, ačkoli jeho natáčení skončilo už v roce 2001. Co dnes dělají hlavní představitelé?

Seriál byl v roce 2021 nově zpracován, hlavní postavu si v něm zahrál Jared Padalecki. Pro většinu fanoušků byl ale výsledek zklamáním, protože původní dílo proslavil především Chuck Norris. Co dnes on a další představitelé původního seriálu dělají?

Cordell Walker

Hlavní postavu seriálu si zahrál Chuck Norris, který se stal doslova legendou. Dnes je mu už 83 let. Známý je dnes především díky vtipům, které z něho dělají neporazitelného hrdinu. A tím je i v osobním životě, výrazně totiž přispívá na nejrůznější charity a snaží se i ve svém věku pomáhat, jak jen může.

James Trivette

Postavu v seriálu ztvárnil herec Clarence Gilyard. Ten bohužel 28. listopadu 2022 zemřel ve věku 66 let. V posledních letech svého života se věnoval učení na univerzitě filmového umění, kvůli kterému se dokonce vzdal svého hereckého života.

Alexandra Cahill

Herečka Sheree J. Wilson oslavila loni v prosinci 65. narozeniny. Za svou kariéru se objevila v řadě filmů a seriálů. Angažuje se také v neziskovém sektoru, pomáhá hned několika nadacím. I nadále se věnuje herectví, na svůj věk ale vypadá skvěle a role babiček prozatím ještě nepřijímá.

C. D. Parker

Noble Willingham nás opustil v roce 2004. Herec zemřel na infarkt. Seriál Walker, Texas Ranger opustil, aby se mohl věnovat politice. Jeho herecká kariéra nicméně trvala přes 30 let a v novém oboru si nedokázal vybudovat dostatečně silnou kariéru, je proto považován spíše za umělce.

Francis Cage

Judson Mills se objevil až v pozdějších dílech seriálu. Dnes čtyřiapadesátiletý herec se věnuje své manželce, je otcem tří dětí, mezi jeho koníčky patří rybaření, fotbal a bojové sporty.

Sydney Cooke

Nia Peeples si zahrála postavu, která okouzlila mnoho diváků. Pohledná herečka se i dnes ve svých 62 letech věnuje herectví. Je ale také talentovanou zpěvačkou, maminkou od rodiny, milovnicí fitness a zdravého životního stylu.

Zdroj: Screen Rant, Odometer, Looper, CNN, Mrt

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články