Waldemar Matuška mladší se ukázal po 3 letech v Česku. Pak zas odcestoval za přítelkyní

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
waldemar matuska olga matuskova
Zdroj: Nextfoto

Syn slavného zesnulého zpěváka Waldemara Matušky, který mimo jiné podědil i jeho jméno, se po dlouhé době podíval do domoviny svého otce. Do České republiky přiletěl i se svou maminkou Olgou Matuškovou, která momentálně stále žije na Floridě. Důvodem jejich návštěvy byl především koncert pořádaný na oslavu Matuškových nedožitých devadesátin.

Dlouhou dobu tu ale nestrávil. Uletěl matce už po týdnu, čas na návštěvu otcova hrobu si ale samozřejmě našel, přinesl tam květiny.

A co bylo důvodem jeho brzkého odjezdu z Česka? Nic jiného než žena. V tomto případě jeho dívka, za kterou se vydal do Švýcarska.

Nová přítelkyně a život v Americe

Jinak prý Waldemar mladší žije v New Yorku, takže s přítelkyní mají zatím vztah na dálku. O tom, v jaké fázi se jejich vztah nachází, neví nic moc ani jeho maminka. „Nevím, jak má Waldík ten vztah vážný. Zasnoubení rozhodně ještě nejsou, to bych věděla,“ prohlásila pro Aha!.

V rozhovoru pro CNN Prima NEWS se Olga rozpovídala i o dalších detailech z jeho nynějšího života v New Yorku.

„Moc se mu tam líbí. Věnuje se elektrotechnice a počítačům. Elektrotechniku učí v několika vzdělávacích centrech. Je mezi mladými lidmi zapálenými do vědy.“

Matušková se na stará kolena znova zamilovala do nejlepšího kamaráda Matušky

Vždy si prý ale najde čas navštívit mamku s jejím novým manželem na Floridě. S tím je Olga už déle než rok a s jejím synem si prý skvěle rozumí. Už jenom proto, že je to starý rodinný přítel, dokonce nejlepší přítel samotného Waldemara Matušky staršího.

Jmenuje se Jiří Planner a s Olgou se dali dohromady poté, co i jemu zemřela životní láska. S jejich vzájemným zalíbením se Matušková netají.

„Prožívám pohádku stáří. Společnost Jirky je mi příjemná v tom, že máme mnoho společných vzpomínek. Naše rodiny se odjakživa přátelily. Když zemřel Walda a Jirkovi manželka Janička, spojilo nás to. Jsem ráda, že takového člověka mám. Je mi oporou a snad já i trochu jemu. Když mám nějaký splín, vždycky mě z něho dostane.“

Zdroje: CNN Prima NEWS, Aha!

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články