Vzhled není všechno. Pro tyto herecké idoly je líbání noční můrou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
libani
Zdroj: Shutterstock

Patří mezi největší hollywoodské krasavce a miliony žen by je chtěly mít doma. Jenže idolové jako Robert Downey Jr., Rober Pattinson či Liam Hemsworth sice možná dobře vypadají, ale s líbáním jsou na tom už hůř. Alespoň to tvrdí jejich herecké partnerky.

Jennifer Lawrence a Liam Hemsworth

Ani pro krasavce, jakým je Liam Hemsworth, nejsou líbací scény rozhodně jednoduché. Na jednu ale rozhodně nevzpomíná rád. A to konkrétně na scénu s kolegyní a kamarádkou Jennifer Lawrence, se kterou si zahrál ve filmu Hunger Games.

Jennifer prý měla často ve zvyku jíst něco s česnekem a tuňákem, což vždycky oznámila těsně před natáčením. Líbání s ní tak nebylo moc příjemné.

Kirsten Dunst a Tobey Maguire

Ani legendární polibek Kirsten Dunst a Tobeyho Maguirea z filmu Spider-Man nebyl tak romantický, jak by se mohl zdát. Herec se přiznal, že se natáčelo pozdě v noci, pršelo, visel hlavou dolů a nemohl dýchat. Když mu jeho krásná kolegyně nasadila masku zpátky, myslel si, že se udusí.

Reese Witherspoon a Robert Pattinson

Na nepříjemnou líbací scénu nevzpomíná s nadšením ani Reese Witherspoon, která si s Robertem Pattinsonem zahrála ve filmu Voda pro slony. Hollywoodský krasavec byl prý v době natáčení nachlazený, neustále mu proto teklo z nosu a ze všech stran mu z kapes čouhaly kapesníky. To romantické moc nebylo a podle herečky to bylo až nepříjemné.

Gwyneth Paltrow a Robert Downey Jr.

Nejhorší líbání během své herecké kariéry prý zažila Gwyneth Paltrow s Robertem Downeym Jr., se kterým si zahrála mimo jiné ve filmu Iron Man. Prý měla pocit, jako by se líbala se svým bratrem. Herci jsou totiž přátelé, proto pro ně bylo dost těžké dostat do scény nějakou milostnou vášeň.

Virginie Ledoyen a Leonardo DiCaprio

Kdo by nechtěl okusit rty hollywoodského krasavce Leonarda DiCapria? Herečka Virginie Ledoyen už prý rozhodně ne. Zahrála si po jeho boku ve filmu Pláž a podle ní vůbec neumí líbat. Prý to bylo hodně špatné a nevýrazné. Dodala, že je Leo sice příjemný chlapík, ale jako milence by ho prý rozhodně nechtěla.

Kate Hudson a Matthew McConaughey

Kate Hudson přiznala, že líbání s Matthewem McConaugheym bylo nepříjemné. Zahrála si s ním ve filmech Jak ztratit kluka v 10 dnech nebo Bláznovo zlato a vždycky, když s ním hraje, něco se pokazí. Prý buď fouká vítr, nebo mu teče z nosu. To druhé je možná ještě horší.

Helen Mirren a Harrison Ford

O líbání prý nic neví ani herec Harrison Ford. Nebo to alespoň tvrdí herečka Helen Mirren, která se na tom ale shodla s ostatními hereckými kolegyněmi. Prý je sice sexy, ale o líbání neví vůbec nic.

Autor: Barbora Turková


Související články