Vždycky mě rajcovaly něčím nepřiměřené vztahy, přiznala Eva Holubová. Zmínila se o Vojtovi Kotkovi

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva holubova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Eva Holubová ráda vzpomíná na staré dobré časy. Vidět to můžete na jejím instagramu, kde je velmi aktivní. Tentokrát na fotografii sdílela mimo jiné herce Vojtu Kotka.

Ten jí před osmi lety dělal doprovod na akci s názvem Mental Power Prague. Na snímku chtěla ukázat, jak se od té doby změnila. Ve stejném příspěvku sdílela i snímky párů, které mezi sebou mají výrazné rozdíly. A nezapomněla vyjádřit také hlubší myšlenku.

Holubové život strašně rychle utekl

Holubová příspěvek okomentovala: „Vždycky mě něčím rajcovaly něčím nepřiměřené vztahy (věk, výška, barva pleti, náboženství). Prostě něco, co té seriózní partě naší společnosti pozvedne obočí, otevře hubinu, či dokonce vyloudí ‚no to snad ne?‘.“

Na první fotografii můžete vidět Vojtu Kotka, do kterého je štíhlá herečka zavěšená, a společně vcházejí na akci věnovanou mentálně postiženým lidem. „Já nikdy takový neměla, s Vojtou Kotkem pouze míříme zahájit festival,“ upřesňuje Holubová. Herec na snímku vypadá také úplně jinak, než je tomu nyní.

„Jak mi to mohlo tak utéct, přemýšlím po úžasné smaženici z hub, co jsme našli včera v lese, domácích vajíček, stroužku domácího česneku a cibule z velkoobchodu,“ přemýšlí herečka nad svým životem, který byl plný nejen příjemných momentů.

Že už to není jako zamlada, přiznala právě v souvislosti s houbařením. „Včera jsem svou tělnatost pocítila při hledání hub. Museli mě chvíli posadit a opřít o vysoký smrk. Děti pak samy šmejdily kolem a snášely ke mně své úlovky,“ vysvětluje Holubová.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Trestala by ty, kteří týrají zvířata

Kromě toho, že si do lesa vyšla s dětmi, nezapomněla ani na své psí mazlíčky, o kterých nejen psala, ale také je ukázala sledujícím na několika fotografiích. Oba dva psy totiž zachránila z nepříjemné situace, a tak se rozmluvila také o tom, jak to mají týraná zvířata těžké.

„My jsme vždycky mívali pejsky i kočičky, víme, co v nás dokáží vzbudit, jak povzbudit, k čemu nás vybudí. Pobuřuje vás týrání zvířat, nebo vás to ve světě, kde je tolik lidského utrpení, nechává lhostejné?“ zeptala se herečka fanoušků.

Ti vyjadřovali stejný názor, jako má ona sama. Spousta z nich má doma nalezené kočky nebo psy nebo mazlíčky z útulků. I její zvířecí „děti“ totiž zažily utrpení a strach z neznámého a bolesti, a proto chce Holubová bojovat proti lidem, kteří zvířatům ubližují.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články