Vzdala Eva Burešová čekání na žádost o ruku? Buď to, nebo už se Přemek Forejt vyjádřil a svatba proběhla

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Eva Buresova a Premek Forejt
Zdroj: Foto CNC: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Eva Burešová a Přemek Forejt patří mezi nejsledovanější české dvojice. Spekulace o těhotenství, krizi, zásnubách a svatbě plní noviny v pravidelných intervalech. Nyní se však mluví o tom, že možná už se nejedná o spekulace, ale dvojice už do toho dávno praštila. Také je ale možné, že Eva jen vzdala čekání na zásnuby.

O svatbě mluvili již oba, a dokonce prozradili, jaké mají o veselce představy. „Já bych chtěl svatbu v rodinném kruhu,“ uvedl Forejt pro deník Aha! minulý rok v únoru.

Bylo tedy více než zřejmé, že myšlenky na svatbu už má. A co na to Eva Burešová?

Svatba, krize, svatba…

„Já se chci vdávat,“ uvedla v srpnu minulého roku rozhovoru a dodala, že nemůže říkat, že svatba není potřeba, protože by ji pak Přemek třeba nikdy o ruku nepožádal.

Tehdy také vyvrátila, že by se s Přemkem během jejich cesty do New Yorku zasnoubili. Svou lásku k němu ale rozhodně neskrývala.

„Je to nejkrásnější vztah, který jsem zažila. Poprvé zažívám, že někoho zajímá, jak se cítím, že mě má opravdu rád. Všechno se prohloubilo. Jsem strašně zamilovaná,“ uvedla.

Hned nato se objevily zprávy, že má dvojice krizi ve vztahu. Mimochodem, pokud by se jejich krize řídily články na internetu, jednalo se už asi o padesátou krizi.

Následovaly zprávy o tom, že to nebyla krize, ale naopak se dvojice rozhodla do toho tajně praštit. Stejně jako o tématu krize i zde by platilo, že se vzali již několikrát.

Například v roce 2021 zveřejnili snímek rukou a Eva měla prstýnek. Sice na prostředníčku, ale to nevadí. Fanoušky hned napadlo, že se jedná o prstýnek zásnubní, nebo dokonce už snubní.

Eva zamotala hlavu všem

Již z doby, kdy byla Eva těhotná, musí být všem jasné, že dvojice nic nepotvrdí, dokud sami nebudou chtít. Ačkoliv bylo na Evě těhotenství patrné, oba tehdy ignorovali veškeré dotazy.

A ohledně svatby to nebude jiné. Eva nyní dokonce zamotala lidem hlavu, když pro server Extra prohlásila: „To já nevím, možná bude a možná už třeba byla.“

A ačkoliv minulý rok touto dobou tvrdila, že nemůže říkat, že svatba není potřeba, nyní jako by úplně otočila.

„Já si ale tak říkám, co se tím vlastně změní? My máme rodinu, máme děti, máme hypotéku, máme dům, máme psa, takže mám být ještě teď naštvaná, že nejsme svoji? To je přece úplná hloupost,“ řekla pro Extra.

Buď už se tedy nemusí bát, že ji Přemek nepožádá o ruku, nebo čekání vzdala. Herečka ještě dodala, že ví, že jsou svoji a to je důležitější, než mít Přemkovo příjmení.

Zdroje: Aha!, Blesk, Extra

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články