Vyznání lásky od Davida Krause se nesetkalo s dobrou odezvou. Zuzana Norisová ho považovala za blázna

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
norisova kraus
Zdroj: Show Jana Krause

Kdo by neznal Zuzanu Norisovou, slovenskou herečku, kterou mohou znát i čeští diváci z různých filmových a seriálových rolí. David Kraus je zase potomek známého herce Jana Krause.

A co mají tito dva společného? Ve svých devatenácti letech se David zamiloval do o rok starší herečky. Doslova z ní byl unešený a neváhal pro svou lásku udělat cokoliv. Dokonce pro ni napsal písničku, na jejíž slova si určitě vzpomenete po krátkém úryvku. Veřejně se vyznal ze svých citů.

Poprask v médiích, rozzuřená Norisová a zklamaný Kraus

Místo lásky ale přišlo zklamání, protože herečka lásku neopětovala. Naopak, díky písni, která se dostala na internet, byla tak rozzuřená, že Krausovi dlouhé roky nemohla přijít na jméno. Zuzana v té době byla zadaná, ale Kraus byl přesvědčený, že právě on je tím pravým mužem.

Neváhal sehnat si její telefonní číslo a denně jí posílat několik zpráv. Nikdy se ale odpovědi nedočkal, a tak zašel ještě dál – složil písničku, kterou pak nechal kolovat nejen internetem. Pokud si dobře pamatujete, v songu Zuzanu žádá, ať svého přítele pošle k vodě a jde za ním, napsal server ženy.iprima.cz.

„Zuzano, Zuzano Norisová, tvá kůže je pistáciová, Zuzano, zlíbám tvá ústa višňová, Zuzanko, panenko alabastrová. Pojď se mnou do ráje a pusť k vodě Juraje. Zuzano, nech toho Slováka, vem si mě a uděláme spolu malýho Krausíka. Krausíka, Čechoslováka, Krausíčka, Čechoslováčka…“

Jeho upřímná zpověď ale nepadla na úrodnou půdu, protože Zuzana ho pak měla za psychopata a člověka, který se dostal až za čáru, kterou je ochotna akceptovat. Nejvíce Zuzaně vadilo, že se rozhovory točily jen kolem jednoho tématu. Od té doby se nevídali.

Po dvaceti letech spolu dokážou mluvit

„Chtěl jsem se dostat do její blízkosti, ale nešlo to. Byl jsem tenkrát do ní opravdu hodně zamilovaný, ale prostě jsem ji absolutně nezajímal. S tím se člověk těžko vyrovnává a dělá bláznivé věci,“ řekl David. Dokonce mu odmítla křtít i desku, i když od onoho incidentu uběhlo několik let.

Smíření ze strany Zuzany přišlo až po dvaceti letech. Dneska už oba berou věc s humorem. Před rokem se dokonce oba stali rodiči v téměř stejném čase. Slovenská herečka porodila dceru Lilianu, David se pár týdnů později stal otcem dcery Ester.

David Kraus figuruje v pořadu svého otce Show Jana Krause, kde hraje se svou kapelou. Zuzanu znáte především z filmu Rebelové, kde si zahrála maturantku Terezu. Od té doby ji můžete vídat nejen v televizi, ale také na divadelních prknech.

Zdroj: ženy.iprima.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články