Vyrýsovaná Hana Mašlíková předvedla porotě svou životní formu. Ukázala i ladnou chůzi na podpatcích

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Profimedia

Již dnes moderátorka a modelka Hanka Mašlíková bojuje o nejlepší umístění ve své kategorii na kulturistické soutěži Mr. Universe. Formu na tuto událost přitom ladila dlouhých šest měsíců.

Jak se ale ukázalo, Hanka se umí zakousnout a do všeho šla naplno. Výsledkem je její dokonale vyrýsovaná postava, na které nenajdete gram tuku. Je až neuvěřitelné, kam se moderátorka posunula během jediného půl roku. A její fanoušci jsou samozřejmě nadšení.

Její tělo si chválí především manžel André

„Svaly na ženách se mi vždy líbily! Budu soutěžit v té nejnižší kategorii, ale dál pak už jít nechci,“ řekla Hanka deníku Aha!. Naštěstí měla velkou podporu ve svém manželovi, který nešetřil slovy chvály nejen na postavu, ale hlavně na pevnou vůli své ženy.

Jaká největší pozitiva teď na Mašlíkové vidí? „André je nadšený, že se mi spravil zadek, a nemůže si to vynachválit,“ směje se moderátorka, kterou měl pod palcem Martin Svoboda, trenér celebrit.

„Musím uznat, že Hanka má neskutečný tah na branku a obdivuji ji, že do toho šla naplno. Cvičí od pondělí do pátku,“ neskrývá radost Svoboda, který trénuje Hanku od samého začátku. Není divu, že modelka vypadá tak dobře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Reinders (@hanamaslikova)

Šťastná v pracovním i soukromém životě

Na svém instagramu pak sdílela video, které jasně vypovídá o tom, že má Mašlíková velké šance stát se vítězkou právě ve své kategorii. Fanoušci mohou vidět její ladnou chůzi na podpatcích. Soutěžící jsou samozřejmě v plavkách a všechny vypadají nádherně.

Fanoušci se netají sympatiemi ke krásné modelce, která sama sobě dokázala, že každá žena může být sexy. I když jí někteří píší, že už je to na ni hodně, ona sama je spokojená a nebojí se o sobě říkat, že jí to takto sluší.

Navíc je spokojená i v soukromém životě, protože se vrátila ke svému manželovi a otci svého syna. Po několikaměsíční odmlce tak oba spolu září štěstím, které pak sdílejí na sociálních sítích. Oblíbená moderátorka má ve svém životě všechno, po čem kdy toužila.

Zdroj: Aha!, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články